zestawy łazienkowe

DURAVIT - UMYWALKA MEBLOWA Z SZAFKĄ WISZĄCĄ - C-BONDED - ZOBACZ FILM!

Duravit umywalka C-BONDED z szafką L-CUBE to zestaw gdzie umywalka jest zlicowana z szafką. To innowacyjna technologia, która zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością i wyglądem.

ELITA Ambio New to kolekcja mebli o minimalistycznej formie, bez zbędnych ozdób wraz z delikatnie zaokrąglonymi frontami co daje jej nowoczesny wygląd i chatarkter.

ELITA Amigo to meble w klasycznym stylu w nowoczesnym wydaniu. Seria Amigo to połączenie tradycyjnej bieli i klasycznego kształtu umywalki z nowoczesnym dwupunktowym uchwytem.

ELITA Barcelona to kolekcja mebli łazienkowych charakteryzująca się wysoką funkcjonalnością i jakością oraz eleganckim, minimalistycznym wzornictwem.

Villeroy & Boch Memento to seria mebli, która posiada proste i oszczędne w formie wzornictwo. Ekskluzywny fornir Bright Oak z głęboką strukturą tworzy kontrast dotykowy i wizualny.

Villeroy & Boch Legato Finezyjne detale, takie jak oświetlenie ledowe z funkcją regulacji światła i ścięte krawędzie, sprawiają, że płyta pod umywalką zdaje się unosić w powietrzu.

Villeroy & Boch Subway 2.0 ta seria mebli urozmaici przytulną łazienkę. Bogaty asortyment o prostokątnych kształtach zapewnia nieskończenie wiele możliwości indywidualnej aranżacji łazienki.

Roca Inspira to seria trzech wariantów półek w różnych kolorystykach. Dostępna również z frontem lustrzanym wraz z umywalkami do kompletu. Do zobaczenia w Syriuszu.

Roca Victoria Basic To kolekcja mebli, które wraz z umywalkami tworzą zintegrowane i funkcjonalne rozwiązanie. Pasują do tradycyjnych wnętrz a także do tych nowoczesnych. Zobacz w Syriuszu.

DEVO OVAL to zestaw mebli w stylu skandynawskim z elementami loftu. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Motyw przewodni to zastosowanie naturalnego drewna z elementami metalowymi.

DEVO AMBIENTE to zestaw mebli o prostych kształtach, osadzonych na solidnych nogach. Dostępne w 4 wariantach kolorystycznych drewna. Zobacz je w Syriuszu.

DEVO AMARO to zestaw mebli w prostym minimalistycznym stylu z zachowaniem kątów prostych. Dostępne w 4 różnych wariantach kolorystycznych drewna. Zapraszamy do salonu Syriusz.

DEVO MOCCA to zestaw mebli, który charakteryzuje się zaokrąglonymi krawędziami, co nadaje im łagodności. Fronty w połysku razem z drewnem tworzą harmonijną całość.