Wpuszczane

Villeroy & Boch Hommage to umywalka o wyrazistym i luksusowym kształcie. Ponadczasowa forma sprawdzi się w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu.

Villeroy & Boch O.novo - seria, w której postawiono na funkcjonalność. Wyjątkowo głębokie misy zapobiegają rozpryskiwaniu wody. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Villeroy & Boch Architectura cechuje się ponadczasowym pięknem i funkcjonalnością. Dostępna w wielu wzorach i rozmiarach. Zobacz ją w Syriuszu.

Villeroy & Boch Loop & Friends - odkryj różnorodność kolekcji! Dostepna w wielu kształtach inspirowanymi formami geometrycznymi. Zobacz ją w Syriuszu.

Roca Coral to model ceniony za jakość wykonania, styl i świeże podejście. Spotykają się tu surowość oraz spokój tworząc wyjątkowe połączenie. Zobacz w Syriuszu.

Roca Carmen to umywalka w stylu vintage, która zauroczy Cię swoją ponadczasowością, Sprawi, że Twoja łazienka stanie się bajkowa. Do zobaczenia w Syriuszu.

Roca Beyond to seria cechująca się perfekcją i dbałością o szczegół. To jedna z najbardziej ekskluzywnych kolekcji ceramiki Roca.

Koło Twins to seria uniwersalnych umywalek w ponadczasowym stylu. Zestaw ze sobą dwie lub zamontuj pojedynczo. Zobacz w Syriuszu.

Koło Variform to umywalka cechująca się lekkością i finezją. Zaokrąglony kształt sprawdzi się w każdym wnętrzu łazienki. Zobacz ją w Syriuszu.