Wolnostojące

Villeroy & Boch Antheus to prawdziwa ozdoba łazienki. Ma ergonomiczny kształt i sprawdzi się nawet w niewielkiej łazience. Dostępna w dwóch rozmiarach oraz różnych kolorach.

Villeroy & Boch Squaro to wanna monolityczna do luksusowej łazienki. Wykonana z wyjątkowo odpornego tworzywa Quaryl. Dostępna w różnych wersjach kolorystycznych.

Villeroy & Boch La Belle to uniwersalna wanna, która może być wolnostojąca lub wbudowana na stałe. Oryginalny kształt przyciąga wzrok i sprawia, że łazienka nabiera charakteru.

Villeroy & Boch Hommage to ponadczasowa i elegancka wanna inspirowana stylem z początku XX wieku. Cechuje ją klasyczny design i stabilne charakterystyczne nóżki.

Roca Virginia to wanna o wyjątkowo subtelnym wyglądzie i charakterze. Wpisze się w każde tradycyjne jak i nowoczesne wnętrze Twojej łazienki. Zobacz ją w Syriuszu.

Roca Ariane wykonana z innowacyjnego kompozytu Stonex -miłego w dotyku, ciepłego, a ponadto trwałego, odpornego na zabrudzenia oraz promieniowanie UV.

Roca Dignity to wanna o bardzo charakterystycznym wzornictwie. Jej wyższa część to nie tylko ozdoba ale również wygodne oparcie. Do zobaczenia w Syriuszu.

Roca Harmony to wanna posiadająca charakterystyczne obłe kształty. Jej miękka linia wpasuje się do stylu każdej łazienki. Zobacz ją w Syriuszu.