Wolnostojące

Kludi Balance White to idealne połączenie formy z funkcjonalnścią. Charakterystycznym elementem serii są uchwyty baterii przypominające skrzydło ptaka. Zobacz ją w salonie Syriusz.

Kludi Ambienta to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Graff Sento to zmysłowy design definiowany przez czyste, proste linie. Zaspokaja zarówno pragnienia praktyczne, jak i estetyczne. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Incanto to prosta kompozycja wraz z pełną linią pasujących komponentów i akcesoriów. Spełnia potrzeby funkcjonalne i estetyczne. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Harley inspirowany stylistyką klasycznych motocykli. Oferuje wyjątkowy eklektyzm i adaptację do współczesnych i technicznych środowisk. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Immersion - silna, współczesna estetyka jest widoczna w zakrzywionej, płaskiej wylewce i uchwytach. Po raz kolejny mniej znaczy więcej. Zobacz w Syriuszu.

Graff MOD+ oferuje możliwość stworzenia spersonalizowanej baterii. Wyposażony w wybór marmurowych i mosiężnych osłon uchwytów oraz klipsów w dowolnym wykończeniu. Dostępny w 16 kolorach.

Kartell by Laufen zainspirowany klasyką designu marki Kartell. Dostępna w komplecie z dyskiem, który pełni funkcję półki. Do zobaczenia w salonie Syriusz.