WISZĄCE

Villeroy & Boch Memento. Kolekcję Memento cechują proste i perfekcyjne linie oraz minimalistyczny design. Zachwyca prostotą i elegancją. Zobacz w Syriuszu.

Villeroy & Boch Avento Niezwykła świeżość wzornictwa, funkcjonalność i cena. Avento posiada wszystkie cechy nowoczesnej łazienki – i jeszcze więcej.

Villeroy & Boch O.novo łączy ze sobą świetny wygląd z wysoką funkcjonalnością. Sprawdzi się w tradycyjnej łazience z klasą. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu..

Villeroy & Boch Architectura cechuje się ponadczasowym pięknem i funkcjonalnością. Bidet, który wpasuje się w klimat tradycyjnego jak i nowoczesnego wnętrza..

Villeroy & Boch Finion Filigranowa ceramika zachwyca pod każdym względem. Mimo zredukowanej formy nie ma żadnych ograniczeń w ekspresji indywidualnego stylu.

Roca Dama-N Neutralna kolekcja o czystych liniach oferuje różne rozmiary. Różne kombinacje przynoszą zadziwiające rezultaty, idealne do każdej łazienki.

Roca Gap- seria zapewnia funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szeroka gama daje możliwości i pozwala na idealną aranżację różnorodnych łazienek.