WISZĄCE

Laufen Ilbagnoalessi One ceramika zainspirowana wodą, która drąży i wygładza kamienie. Kolekcja o wyjątkowych kształtach i formach, idealna do każdej łazienki.

Villeroy & Boch Architectura cechuje się ponadczasowym pięknem i funkcjonalnością. Miska, która wpasuje się w klimat tradycyjnego jak i nowoczesnego wnętrza.

Villeroy & Boch Subway 2.0 to bestsellerowa kolekcja, z którą można urządzić łazienkę zarówno rodzinną, dla gości jak i łazienkę w stylu wellness. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Villeroy & Boch Joyce to najsmuklejsza toaleta w asortymencie V&B. Charakteryzuje się lekkim wzornictwem i wszechstronnym zastosowaniem. Zobacz ją w Syriuszu.

Roca Beyond to seria cechująca się perfekcją i dbałością o szczegół. To jedna z najbardziej ekskluzywnych kolekcji ceramiki Roca. Wprowadź odrobinę luksusu do swojej łazienki.

Roca Meridian swoją prostą, owalną formą przekonuje amatorów minimalistycznego stylu. Pasuje do tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz. Zobacz w Syriuszu.

Roca Dama-N to miska o charakterystycznym kształcie, która przyciąga uwagę fanów geometrycznych kształtów. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Roca Nexo to seria w której zbiegają się design i atrakcyjna cena. Oryginalny kształt przyciągnie uwagę każdego. Zobacz na ekspozycji w salonie Syriusz.