WIELKOFORMATOWE

VILLEROY & BOCH NOCTURNE OPTIMA Wyjątkowo elegancki i urokliwy delikatnie półprzezroczysty marmur, jego delikatne żyłkowanie tworzy efekt plastycznej głębi.

PASTORELLI SUNSHINE Kolekcja Sunshine łączy w sobie cztery różne marmurowe wzory, Każda wersja tworzy nową atmosferę dzięki głębi koloru.

APAVISA ZINC Kolekcja ZINC dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i zielonej oraz w dwóch wykończeniach - z matowym płaskim wykończeniem lub z wykończeniem reliefowym.

GRESPANIA COVERLAM CORINTO robi wrażenie zarówno w wersji naturalnej, jak i polerowanej, tworząc eleganckie, ponadczasowe przestrzenie.

GRESPANIA COVERLAM MOMA dostępne w czterech naturalnych wersjach kolorystycznych, zapraszamy do naszego studia Syriusz.

ALFALUX MARVILLA CELLINI to wybór wykwintnych marmurów wykonanych z gresu porcelanowego, idealny wybór do wyposażenia pokoi z elegancją i wyrafinowaniem.

ALFALUX CANOVA ARNI ma naturalny wygląd, a przede wszystkim błyszczącą powierzchnię, która rozjaśnia otoczenie i daje niezwykłe efekty.

ALFALUX CANOVA GREYSTONE Kolekcja Canova odtwarza niektóre z bardziej wyrafinowanych, klasycznych marmurów w płytach o różnych rozmiarach i wykończeniach.

VILLEROY & BOCH OPTIMA SPOTLIGHT Płytki z gresu porcelanowego vilbostone w czterech autentycznych kolorach pozwalają uzyskać cieplejsze i chłodniejsze wnętrza domu.

MUSEUM SUPREME to kolekcja, która łączy stylową elegancję z mocnym wyglądem. Jego niebieskawo-szara żyłka kontrastuje z białym tłem, nadając każdej płytce osobowość.

MUSEUM IRON jest inspirowany stalą odporną na warunki atmosferyczne i jej metamorfozą, z unikalnym projektem dodatkowo wzbogaconym o zastosowanie nowej technologii 4D Shaped.

INTERBAU BLINK Giga Line CLEVELAND to alternatywa dla tych których nie pociąga chłod i styl minimalistyczny. Płytki w stylu "shabby chic" w pełni oddają charakter postarzałej elegancji.

INTERBAU BLINK Giga Line DETROIT inspirowana jest stylem industrialnym, kolekcja przyciąga uwagę imitującymi metal kolorami, cooper brown potwierdza, że miedź jest nowym złotem.

INTERBAU BLINK Giga Line COLUMBIA Realistyczna optyka betonu w kolekcji dostępna jest w typowych szarościach, ciepłym odcieniu beżu jak i surowym graficie. Zapraszamy do Syriusza.

GRESPANIA COVERLAM: BRUNNO to płytki o bardzo dynamicznym wzorze. Stwórz ciekawą i różnorodną przestrzeń w swoim pomieszczeniu.

GRESPANIA COVERLAM: CUARZO RENO to płytki o imitacji marmuru z bardzo wyrazistym i ciekawym unerwieniem. Zapraszamy do Studio Łazienek Syriusz.

GRESPANIA COVERLAM: ANNAPURNA to płytki o strukturze kamienia, które stworzą w Twojej łazience tajemniczy i niezwykły a jednocześnie naturalny nastrój.

GRESPANIA COVERLAM: ARTIC to płytki w brązowym odcieniu, które stworzą w pomieszczeniu ciepły nastrój. Zapraszamy do Studio Syriusz Łazienki.

GRESPANIA COVERLAM: NERO ARDI to płytki w kolorze czarnego marmuru z delikatnym cienkim unerwieniem które tworzą elegancki klimat.

GRESPANIA COVERLAM: BLUE STONE płytki o strukturze kamienia idealnie wpasują się w nowoczesny styl łazienki zachowując przy tym naturalne wykończenie wnętrza.

GRESPANIA COVERLAM: CALACATA to płytki o szlachetnym wzorze marmuru wyraźnie unerwionego, stwórz eleganckie, wyraziste i klasycznie piękne wnętrze.

GRESPANIA COVERLAM: LAVA to wyraziste płytki o imitacji metalu z elementami rdzy, idealnie wpasują się w industrialne, surowe wnętrze oraz na zewnątrz.

GRESPANIA COVERLAM: ONICE to płytki o imitacji marmuru w wyjątkowym, delikatnym, pastelowym odcieniu. Stwórz przytulne i delikatne wnętrze.

GRESPANIA COVERLAM: SILK to płytki o subtelnym wzorze oraz w delikatnych odcieniach. Stwórz przytulną, spokojną przestrzeń łazienki.

TUBĄDZIN BLACK PULPIS to płytki z kolekcji projektanta Macieja Zienia o kolorze czarnego marmuru z delikatnym białym unerwieniem.

TUBĄDZIN SCOGLIO GRIGIO to płytki z kolekcji projektanta Macieja Zienia o klasycznym kolorze kamienia z ciekawym wzorem.

TUBĄDZIN DUKE STONE to płytki o imitacji marmuru, bardzo wyraziście unerwionego jednak w nieoczywistym kolorze - brązie. Zapraszamy do Syriusza.