walk-in

SanSwiss CADURA CAW2 Ścianka wolnostojąca dwuczęściowa z elementem przesuwnym. Dostepna z powłoką Aquaperle w standardzie.

SanSwiss EASY BLACK STR4P LOFT 75 Ścianka wolnostojąca z profilem przyściennym. Idealna do mieszkań w stylu industrialnym i loftów. Zapraszamy do Syriusza.

SanSwiss EASY STR4P 68 Ścianka wolnostojąca z profilem przyściennym. Dostępna z gradientowym szkłem oraz powłoką Aquaperle.

SanSwiss TOP-LINE S TOPF2+BTK32 Ścianka boczna + Element ruchomy 180°. Dostępna z profilami w wielu kolorach oraz z różnymi wariantami szkła.

KERMI WALK-IN XB to kabina dla zwolenników prostych linii. Możliwość zamawiania pola stałego ze szkłem lustrzanym, To praktyczne i indywidualne rozwiązanie.

KERMI WALK-IN XS to kabina wielokrotnie nagradzana za design. Dostępna w wielu wariantach wykonania z różnymi rodzajami szyby oraz wykończeniem profili.

HÜPPE Xtensa zachwyci Cię swoimi przezroczystymi, bezramowymi przesuwanymi drzwiami. Z nią odczujesz maksymalny komfort pod prysznicem.

HÜPPE Enjoy Każda kabina prysznicowa HÜPPE z tej serii może być dopasowana do każdej przestrzeni pomieszczenia. Dostępna z różnymi wariantami szkła.