TARASOWE

Supergres Art jest idealnym rozwiązaniem do układania nawierzchni zewnętrznych w obszarach mieszkalnych i komercyjnych, do ogrodów, chodników, letnich przestrzeni barów i restauracji.

Supergres Travel jest porcelanową kamionkową podłogą, która zapewnia przestrzeń mieszkalną i komercyjną na zewnątrz i która zachowuje swoje właściwości w miarę upływu czasu.

Alfalux Stonequartz to seria płytek inspirowana kwarcytem. Charakteryzują się ciekawą kolorystyką i fakturą. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.

Villeroy & Boch Oak Park Outdoor20 został zainspirowany spokojnym wyglądem delikatnie uziarnionego drewna dębowego, pozostaje tak atrakcyjna jak pierwszego dnia, nawet po wielu latach.

Villeroy & Boch Aberdeen Outdoor20 - naturalne kolory i matowe powierzchnie z lekkim efektem wypukłości nadają kafelkom praktyczny i autentyczny charakter. Idealny na tarasy i balkony.

Villeroy & Boch Bernina Outdoor20 - Zarówno naturalny, jak i nowoczesny: to połączenie, które pozwala BERNINA OUTDOOR pięknie wtopić się w wiele stylów wyposażenia.

Villeroy & Boch Cadiz Outdoor20 oferuje współczesną nową interpretację stylu wiejskiego domu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Charakteryzują się bardzo dużą autentycznością.

Villeroy & Boch Gateway Outdoor20 Cętkowany łupek z niezliczonymi ciekawymi wzorami, strukturami, ziarnami i efektami kolorystycznymi był inspiracją dla projektu GATEWAY OUTDOOR.

Villeroy & Boch Hudson Outdoor20 to wysokiej jakości płytka ceramiczna przypominająca drobny piasek. Tworzy harmonijną, ciepłą atmosferę.

Villeroy & Boch My Earth Outdoor20 Łatwe w pielęgnacji porcelanowe płytki kamionkowe są lekkie i zachowują swój autentyczny wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Villeroy & Boch Tuscon Outdoor20 Rustykalny urok gresu porcelanowego emanuje ciepłem, skutecznie i przyjemnie łączy wnętrze i zewnątrz.

Villeroy & Boch Urban Jungle Outdoor20 jest jednocześnie nowoczesna i naturalna, dzięki czemu idealnie nadaje się do modnych instalacji w miejskich przestrzeniach zewnętrznych.

Villeroy & Boch X-Plane Outdoor20 Dzięki purystycznemu wyglądowi i ponadczasowemu nowoczesnemu wzornictwu są one wszechstronne do współczesnych stylów.