SYRIUSZ DE LUXE

KLUDI COCKPIT DISCOVERY - SYSTEM NATRYSKOWY

W przemyśle motoryzacyjnym projektanci kładą nacisk na maksymalną funkcjonalność i prostotę rozwiązań. Integralny element - kokpit - musi być tak zaprojektowany, aby idealnie spełniać potrzeby swych użytkowników i zapewniać im pełne bezpieczeństwo. Wzorując się na tych ideach, marka KLUDI stworzyła innowacyjny system natryskowy KLUDI COCKPIT Discovery. Przemyślana forma i oszczędny design zapewniają intuicyjne użytkowanie, a idealne połączenie wszystkich elementów potęguje komfort kąpieli.

POWIERZCHNIA: chrom/biały
CENA KATALOGOWA: 6728 zł
NASZA CENA: 3900 zł

.

.

.

.

 

FILIA XP DRZWI WAHADŁOWE LEWE 1-SKRZYDŁOWE Z POLEM STAŁYM I ŚCIANKĄ BOCZNĄ OD FIRMY KERMI + MONTAŻ KABINY GRATIS!
Każdy dzień powinien przynosić coś wyjątkowego. Z kabiną FILIA XP życzenie to się spełnia - za wyjątkową cenę. Zaskoczy Was prostota wzornictwa tej kabiny zawiasowej, purystyczne uchwyty, szkło hartowane i zaskakująca funkcjonalność. Jak we wszystkich kabinach rodziny XP także w tym przypadku profile przyścienne są przymocowane bardzo dyskretnie. Wygodne drzwi wahadłowe otwierają się do środka i na zewnątrz. Witajcie każdy dzień w miejscu pełnym komfortu i swobody!

 

SZEROKOŚĆ DRZWI: 120 cm
WYSOKOŚĆ DRZWI: 200 cm
SZEROKOŚĆ WEJŚCIA: 681 cm
SZEROKOŚĆ ŚCIANKI: 90 cm
KOLOR PROFILI: srebro połysk
CENA KATALOGOWA: 4550zł
NASZA CENA: 3500zł

 

.

.

.

.

VENTICELLO UMYWALKA STOJĄCA NA BLACIE, WPUSZCZANA DO POŁOWY, PROSTOKĄTNA

Modne wzornictwo dla zaspokojenia wysokich wymagań: Kolekcja Venticello to imponujące połączenie formy i funkcjonalności. Filigranowe wzornictwo o cienkich krawędziach, a pomimo tego wytrzymałe w codziennym użytkowaniu. Wszystko to jest zintegrowane w dużej rodzinie produktów. Z kolekcją Venticello odkryjesz wyjątkowe wrażenia przestrzenne.

STARA CENA: 1760 zł
NOWA CENA: 690 zł

 

.

.

.

.