Stojące

Graff Finezza to połączenie elegancji i wdzięku. Pasująca zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dostępna w 16 kolorach. Zobacz ją w Syriuszu.

Graff MOD+ oferuje możliwość stworzenia spersonalizowanego kranu. Wyposażony w wybór marmurowych i mosiężnych osłon uchwytów oraz klipsów w dowolnym wykończeniu. Dostępny w 16 kolorach.

Graff Ametis to futurystyczna kolekcja inspirowana ruchem fal oraz japońskim pismem. Posiada pierścień LED wskazujący temperaturę wody. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Sento to zmysłowy design definiowany przez czyste, proste linie. Zaspokaja zarówno pragnienia praktyczne, jak i estetyczne. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Harley inspirowany stylistyką klasycznych motocykli. Oferuje wyjątkowy eklektyzm i adaptację do współczesnych i technicznych środowisk. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Bali to produkt inspirowany tradycyjną pompą wody. Bali zachowuje swoje wyjątkowe więzi zarówno z przeszłością, jak i teraźniejszością. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Incanto to prosta kompozycja wraz z pełną linią pasujących komponentów i akcesoriów. Spełnia potrzeby funkcjonalne i estetyczne. Dostępna w 16 kolorach..

Kludi Ambienta to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi E2 wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Geometryczność i prostota zapewni elegancję i ponadczasowość. Do zobaczenia na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi Ameo to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Swoją prostą formą i zaokrąglonymi liniami idealnie wpisuje się w idee modnego dziś soft-puryzmu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Tres Study wprowadzi do Twojej łazienki radość. Prosta forma i mocny kolor zapewni niezapomniane wrażenia wizualne. Dostępna w 11 soczystych kolorach.

Kartell by Laufen zainspirowany klasyką designu marki Kartell. Geometria ceramicznych brył złagodzona została przez transparentne, kolorowe elementy z tworzywa. Do zobaczenia w Syriuszu.

Duravit D1 to najnowocześniejsza technologia w kultowej formie. Płynne przejście z cylindrycznego kształtu do płaskiego dzióbka tworzy niezapomniane wrażenia wizualne.