skrzydłowe

SANSWISS SOLINO BLACK SOR BLACK Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi. Posiada drzwi wahadłowe otwierane na zewnątrz i do wewnątrz.

SANSWISS PUR PU4P Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi i profilem przyściennym. Posiada Drzwi wahadłowe otwierane na zewnątrz.

SANSWISS ESCURA ESR to Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi wahadłowymi otwieranymi na zewnątrz. Posiada powłokę Aquaperle ułatwiającą czyszczenie.

SANSWISS MELIA ME4W Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi z uchwytem kątowym. Posiada drzwi wahadłowe otwierane na zewnątrz i do wewnątrz.

KERMI DIGA to kabina z profilami najwyższej jakości eloksalowanymi aluminiowymi w kolorze srebro wysoki połysk i biel. Posiada mechanizm windowy we wszystkich zawiasach.

KERMI ATEA to kabina ćwierćkolista z drzwiami wahadłowymi. Dzięki niej możesz zapewnić sobie nowoczesną kabinę i nowoczesny design w łazience.

KERMI RAYA to kabina ćwierćkolista z drzwiami wahadłowymi i z polami stałymi. Perfekcyjny mechanizm windowy stanowi idealny model do montażu.

KERMI LIGA to kabina z zawiasami i uchwytami dostępnymi w kolorze szlachetnego chromu, przez co design łazienki zyskuje na szlachetności.