skrzydłowe

SanSwiss TOP-LINE S BLACK TLSP+TOPF2 BLACK to kabina z drzwiami jednoczęściowymi + Ścianka boczna. Jest to propozycja minimalistyczna pasująca do surowych, prostych i loftowych wnętrz.

SanSwiss Cadura CA13+CAT1 Drzwi wahadłowe jednoczęściowe z elementem stałym w linii + Ścianka boczna. Propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i wyszukany styl.

SanSwiss ESCURA ES1C+EST1 Drzwi jednoczęściowe + Ścianka boczna to kabina z maksymalną redukcją profili dla zachowania minimalizmu.

SanSwiss SWING-LINE SLE2 G+D z wejściem narożnym dwuczęściowym. Posiada drzwi obrotowe otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Dostępna w wielu kolorach oraz z różnymi wariantami szkła.

SanSwiss Annea AN13 Drzwi obrotowe jednoczęściowe otwierane na zewnątrz ze ścianką stałą w linii. Dostępna z powłoką Aquaperle dla łatwiejszego czyszczenia.

KERMI Tusca to kabina z drzwiami wahadłowym jednoskrzydłowymi. Zawias przegubowy w kabinie TUSCA to gwarancja dużego zakresu otwierania drzwi do środka i na zewnątrz.

KERMI Osia to prosta i czarująca kabina z najwyższej jakości eloksalowanymi profilami aluminiowymi w kolorze srebro wysoki połysk. Z powłoką OsiaClean.

KERMI Filia to drzwi wahadłowe 1-skrzydłowe z polem stałym i ścianą boczną. Mechanizm windowy gwarantuje płynną pracę drzwi oraz ich łagodne domykanie.