Ścienne

Graff Ametis to futurystyczna kolekcja inspirowana ruchem fal oraz japońskim pismem. Posiada pierścień LED wskazujący temperaturę wody. Dostępna w 16 kolorach.

Graff MOD+ oferuje możliwość stworzenia spersonalizowanego kranu. Wyposażony w wybór marmurowych i mosiężnych osłon uchwytów oraz klipsów w dowolnym wykończeniu. Dostępny w 16 kolorach.

Graff Finezza to połączenie elegancji i wdzięku. Oryginalna bateria pasująca zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dostępna w 16 kolorach. Zobacz ją w Syriuszu..

Graff Harley inspirowany stylistyką klasycznych motocykli. Oferuje wyjątkowy eklektyzm i adaptację do współczesnych i technicznych środowisk. Dostępna w 16 kolorach..

Graff Sento to zmysłowy design definiowany przez czyste, proste linie. Zaspokaja zarówno pragnienia praktyczne, jak i estetyczne. Dostępna w 16 kolorach w Syriuszu..

Graff Bali to produkt inspirowany tradycyjną pompą wody. Bali zachowuje swoje wyjątkowe więzi zarówno z przeszłością, jak i teraźniejszością. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Solar to minimalistyczna geometryczna konstrukcja składająca się z kompozycji sześcianów, prostokątów i kątów prostych. Dostępna w 16 kolorach w Syriuszu.

Kludi Bozz to ponadczasowa bateria o cylindrycznym kształcie, która każdej łazience nada wysublimowanego stylu. Jej forma została zredukowana do minimum dla większych wrażeń wizualnych.

Kludi Ambienta to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi E2 wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Geometryczność i prostota zapewni elegancję i ponadczasowość. Do zobaczenia na ekspozycji w Syriuszu.

Kartell by Laufen zainspirowany klasyką designu marki Kartell. Geometria ceramicznych brył złagodzona została przez transparentne, kolorowe elementy z tworzywa. Do zobaczenia w Syriuszu.

Tres Cuadro Exclusive to jedna z najprostszych i najbardziej geometrycznych baterii. Charakteryzuje się surowym stylem, który nada klasy każdej nowoczesnej łazience. Zobacz ją w Syriuszu..

Laufen Twinprime to nowoczesna bateria o cylindrycznym kształcie. Prosta minimalistyczna forma wpisze się w klimat każdej nowoczesnej jak i tradycyjnej lazienki. Zobacz ją w Syriuszu.