Ścienne

Kludi Balance to idealne połączenie formy z funkcjonalnścią. Charakterystycznym elementem serii są uchwyty baterii przypominające skrzydło ptaka. Zobacz ją w salonie Syriusz.

Kludi E2 wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Geometryczność i prostota zapewni elegancję i ponadczasowość. Do zobaczenia na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi Ambienta to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriusz.

Kludi Adlon to XIX - wieczna sylwetka połączona z nowoczesną technologią. Bateria Adlon sprawi, że Twoja łazienka będzie jak z baśni. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi Ameo to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Swoją prostą formą i zaokrąglonymi liniami idealnie wpisuje się w idee modnego dziś soft-puryzmu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Tres Clasic to seria dla osób, które pragną poczuć elegancję i luksus w swojej łazience. Sprawdzi się zarówno w tradycyjnych jak i klasycznych wnętrzch retro. Wybieraj spośród 16 kolorów.

Tres Cuadro to jedna z najprostszych i najbardziej geometrycznych baterii. Charakteryzuje się surowym stylem, który nada klasy każdej nowoczesnej łazience. Zobacz ją w Syriuszu.

Tres Loft to funkcjonalna bateria z kaskadowym wypływem wody. Idealnie wpisze się w każde nowoczesne wnętrze łazienki. Zobacz ją na ekspozycji w salonie Syriusz.