PROSTOKĄTNE

LAUFEN Solutions to brodzik wykonany z materiału Marbond. Może być zamontowany na posadzce, częściowo wpuszczany lub zlicowany z podłogą. Dostępny w dwóch kolorach oraz różnych wymiarach.

LAUFEN Pro to brodzik wykonany z materiału Marbond - materiału odpornego na zabrudzenia, antypoślizgowego i łatwego w czyszczeniu. Dostępny w trzech kolorach oraz różnych wymiarach.

Roca Helios to brodzik z wytrzymałego kompozytu o nazwie Stonex. Ich powierzchnia inspirowana jest fakturą drewna i są dostępne w różnorodnych kolorach.

Roca Terran to brodzik wykonane z mocnego, wytrzymałego materiału STONEX. Brodziki są dostępne w wielu rozmiarach, a ich teksturowane wykończenie zapewnia dobre właściwości antypoślizgowe.

Roca Ignis to brodzik ultra płaski o naturalnej strukturze szlachetnego łupka, przyjemny i ciepły w dotyku. To doskonała propozycja odpowiadająca najnowszym trendom wyposażenia wnętrz..

SanSwiss TRACY WAA to brodzik konglomeratowy prostokątny. Dostępny również w innych kształtach i wielu wymiarach. Zapraszamy do salonu Syriusz.

SanSwiss MARBLEMATE WMA to brodzik konglomeratowy prostokątny. Dostępny w kolorze białym i czarny granit oraz z odpływem umieszczanym w rogu lub na środku, w różnych wymiarach.

SanSwiss ILA WIA to brodzik konglomeratowy prostokątny. Dostępny w dwóch kolorach oraz z różnymi wariantami pokrywy syfonu - białą, czarną lub w połysku. Zapraszamy do salonu Syriusz.