Prostokątne

Villeroy & Boch Architectura to wanna posiadająca odpowiednią formę do każdego wnętrza. Jest prosta i minimalistyczna a zarazem piękna. Zobacz w Syriuszu.

Vileroy & Boch La Belle La Belle to uniwersalna wanna, która może być wolnostojąca lub wbudowana na stałe. Oryginalny kształt przyciąga wzrok i sprawia, że łazienka nabiera charakteru.

Villeroy & Boch Legato to wanna o prostej i przejrzystej formie. Umieszczony na środku odpływ umożliwia kąpiel we dwoje. Dostępna z hydromasażem oraz w różnych rozmiarach.

Villeroy & Boch O.novo to wanna o prostym i ponadczasowym dekorze. Dostępna z powłoką antypoślizgową zapewnia bezpieczny i przyjemny relaks.

Koło Clarissa to wanna o prostym i klasycznym kształcie prostokąta. Wpasuje się do każdej nowoczesnej łazienki i sprawi, że kąpiele staną się przyjemniejsze.

Koło Perfect to klasyczna i wygodna wanna, dostępna w różnych rozmiarach dla idealnego dopasowania do Twojej łazienki. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Koło Comfort Plus to komfort kąpieli w ponadczasowym wydaniu. Dostępna w różnych wariantach, z uchwytami, z siedziskiem oraz z zagłówkiem dla większej wygody użytkowania.

Roca BeCool to wygodna i funkcjonalna wanna z uchwytami dla większego bezpieczeństwa użytkowania. Poczuj komfort kąpieli na wyższym poziomie. Zobacz ją w Syriuszu.