promocje armatura

SILHOUET - ZESTAW PRYSZNICOWY TERMOSTATYCZNY ZA 3600 ZŁ + BATERIA UMYWALKOWA ZA 300 ZŁ! OD DUŃSKIEJ FIRMY DAMIXA

Wyjątkowa promocja w Syriuszu! Kup zestaw prysznicowy Silhouet firmy Damixa za 3600 zł, a otrzymasz baterię umywalkową z tej samej serii za 300 zł!

Stylowy system prysznicowy Silhouet wyposażony jest w deszczownicę, która ze względu na swą wyjątkowo płaską konstrukcję wydaje się lewitować, co nadaje jej jeszcze bardziej wyrafinowanego wyglądu. Silhouet to esencja ponadczasowego duńskiego wzornictwa i wyjątkowej jakości Damixa.

Dostępne w 6. kolorach do wyboru, które wykonano w technice zapobiegającej pozostawaniu na powierzchni armatury tłustych odcisków palców.


CENA: 3 900 zł/ komplet


 

.

.

.

KLUDI COCKPIT DISCOVERY - SYSTEM NATRYSKOWY
W przemyśle motoryzacyjnym projektanci kładą nacisk na maksymalną funkcjonalność i prostotę rozwiązań. Integralny element - kokpit - musi być tak zaprojektowany, aby idealnie spełniać potrzeby swych użytkowników i zapewniać im pełne bezpieczeństwo. Wzorując się na tych ideach, marka KLUDI stworzyła innowacyjny system natryskowy KLUDI COCKPIT Discovery. Przemyślana forma i oszczędny design zapewniają intuicyjne użytkowanie, a idealne połączenie wszystkich elementów potęguje komfort kąpieli.

POWIERZCHNIA: chrom/biały
CENA KATALOGOWA: 8 207 zł
NASZA CENA: 4 900 zł

 

  

.

.

.

. 

SYSTEM NATRYSKOWY Z TERMOSTATEM - KLUDI COCKPIT EXPLORER

KLUDI COCKPIT Explorer od niemieckiego producenta Kludi - system natryskowy z termostatem, montaż naścienny, z pionową i poziomą regulacją ramienia, suwak z regulacją w pionie i w poziomie, uchwyt regulacji temperatury z blokadą przy 40°C.


KOLOR: chrom
CENA KATALOGOWA: 5 602 zł
NASZA CENA: 2 750 zł