promocje armatura

SILHOUET - ZESTAW PRYSZNICOWY TERMOSTATYCZNY ZA 3300 ZŁ + BATERIA UMYWALKOWA ZA 300 ZŁ! OD DUŃSKIEJ FIRMY DAMIXA

Wyjątkowa promocja w Syriuszu! Kup zestaw prysznicowy Silhouet firmy Damixa za 3300 zł, a otrzymasz baterię umywalkową z tej samej serii za 300 zł!

Stylowy system prysznicowy Silhouet wyposażony jest w deszczownicę, która ze względu na swą wyjątkowo płaską konstrukcję wydaje się lewitować, co nadaje jej jeszcze bardziej wyrafinowanego wyglądu. Silhouet to esencja ponadczasowego duńskiego wzornictwa i wyjątkowej jakości Damixa.

Dostępne w 6. kolorach do wyboru, które wykonano w technice zapobiegającej pozostawaniu na powierzchni armatury tłustych odcisków palców.


CENA: 3 600 zł/ komplet

PURE & STYLE - ZESTAW PODTYNKOWY NATRYSKOWY  7 W 1 OD NIEMIECKIEJ FIRMY KLUDI

 

Zestaw z serii Pure & Style od niemieckiej firmy Kludi, który zawiera podtynkową baterię wannowo-natryskową, element podtynkowy, ramię natrysku 400 mm z serii A-QA, głowicę natrysku 250x250 mm z serii A-QA, przyłącze kątowe do węża natryskowego z serii A-QA, wąż natryskowy Supraflex Silver 1250 mm oraz rączkę natrysku z serii Freshline.

 

CENA KATALOGOWA: 2 000 zł
NASZA CENA: 1 990 zł

 

 

ZESTAW PRYSZNICOWY Z TERMOSTATEM + BATERIA UMYWALKOWA  OD DUŃSKIEJ FIRMY DAMIXA W WYJĄTKOWEJ CENIE - 1590 ZŁ

Zestaw prysznicowy natynkowy z deszczownicą i z termostatem z serii Pine, od duńskiej firmy Damixa w cenie 1400 zł. Przy zakupie kompletu (zestaw prysznicowy i bateria umywalkowa) Bateria z tej samej serii 50 % taniej - za 290 zł.  Design oparty o kwadrat i łuki wpasowuje się w wiele stylów kuchni i łazienek. 

 

.

.

.

KLUDI COCKPIT DISCOVERY - SYSTEM NATRYSKOWY
W przemyśle motoryzacyjnym projektanci kładą nacisk na maksymalną funkcjonalność i prostotę rozwiązań. Integralny element - kokpit - musi być tak zaprojektowany, aby idealnie spełniać potrzeby swych użytkowników i zapewniać im pełne bezpieczeństwo. Wzorując się na tych ideach, marka KLUDI stworzyła innowacyjny system natryskowy KLUDI COCKPIT Discovery. Przemyślana forma i oszczędny design zapewniają intuicyjne użytkowanie, a idealne połączenie wszystkich elementów potęguje komfort kąpieli.

POWIERZCHNIA: chrom/biały
CENA KATALOGOWA: 8 207 zł
NASZA CENA: 4 590 zł

 

  

.

.

.

. 

SYSTEM NATRYSKOWY Z TERMOSTATEM - KLUDI COCKPIT EXPLORER

KLUDI COCKPIT Explorer od niemieckiego producenta Kludi - system natryskowy z termostatem, montaż naścienny, z pionową i poziomą regulacją ramienia, suwak z regulacją w pionie i w poziomie, uchwyt regulacji temperatury z blokadą przy 40°C.


KOLOR: chrom
CENA KATALOGOWA: 5 602 zł
NASZA CENA: 2 750 zł