Płytki tarasowe

SUPERGRES ART jest idealnym rozwiązaniem do układania nawierzchni zewnętrznych w obszarach mieszkalnych i komercyjnych, do ogrodów, chodników, letnich przestrzeni barów i restauracji.

SUPERGRES TRAVEL jest porcelanową kamionkową podłogą, która zapewnia przestrzeń mieszkalną i komercyjną na zewnątrz i która zachowuje swoje właściwości w miarę upływu czasu.

ALFALUX PIETRE PURE to kolekcja kamieni o różnej genezie, które doskonale nadają się do podłóg w miejscach prywatnych lub publicznych.

ALFALUX STONEQUARTZ to seria płytek inspirowana kwarcytem. Charakteryzują się ciekawą kolorystyką i fakturą. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.

ALFALUX COTTAGE Rustykalna i nowoczesna jednocześnie to kolekcja uniwersalna, dająca harmonię. Płyty o nieskończenie różnych twarzach.

VILLEROY & BOCH OAK PARK OUTDOOR20 został zainspirowany spokojnym wyglądem delikatnie uziarnionego drewna dębowego, pozostaje tak atrakcyjna jak pierwszego dnia, nawet po wielu latach.

ALFALUX BADIA Płyty z kamionki porcelanowej, które odtwarzają różne rodzaje drewna, nadają każdej podłodze silny charakter. Zapraszamy do Syriusza.

VILLEROY & BOCH ABERDEEN OUTDOOR20 - naturalne kolory i matowe powierzchnie z lekkim efektem wypukłości nadają kafelkom praktyczny i autentyczny charakter. Idealny na tarasy i balkony.

PASTORELLI STONES DU MONDE Efekt kamienia naturalnego podkreślają nieregularne krawędzie. Zobacz w Syriuszu na ekspozycji.

VILLEROY & BOCH BERNINA OUTDOOR20 - Zarówno naturalny, jak i nowoczesny: to połączenie, które pozwala BERNINA OUTDOOR pięknie wtopić się w wiele stylów wyposażenia.

VILLEROY & BOCH CADIZ OUTDOOR20 oferuje współczesną nową interpretację stylu wiejskiego domu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Charakteryzują się bardzo dużą autentycznością.

VILLEROY & BOCH GATEWAY OUTDOOR20 Cętkowany łupek z niezliczonymi ciekawymi wzorami, strukturami, ziarnami i efektami kolorystycznymi był inspiracją dla projektu GATEWAY OUTDOOR.

VILLEROY & BOCH HUDSON OUTDOOR20 to wysokiej jakości płytka ceramiczna przypominająca drobny piasek. Tworzy harmonijną, ciepłą atmosferę.

VILLEROY & BOCH MY EARTH OUTDOOR20 Łatwe w pielęgnacji porcelanowe płytki kamionkowe są lekkie i zachowują swój autentyczny wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu.

VILLEROY & BOCH TUSCON OUTDOOR20 Rustykalny urok gresu porcelanowego emanuje ciepłem, skutecznie i przyjemnie łączy wnętrze i zewnątrz.

VILLEROY & BOCH URBAN JUNGLE OUTDOOR20 jest jednocześnie nowoczesna i naturalna, dzięki czemu idealnie nadaje się do modnych instalacji w miejskich przestrzeniach zewnętrznych.

VILLEROY & BOCH X-PLANE OUTDOOR20 Dzięki purystycznemu wyglądowi i ponadczasowemu nowoczesnemu wzornictwu są one wszechstronne do współczesnych stylów.