MARMURY

VILLEROY & BOCH MARMOCHIC to seria płytek inspirowana najcenniejszym naturalnym marmurem. Wypolerowana wersja pięknie odbija światło i łudząco przypomina naturalny polerowany marmur.

VILLEROY & BOCH NOCTURNE Wyjątkowo elegancki i urokliwy delikatnie półprzezroczysty marmur, jego delikatne żyłkowanie tworzy efekt plastycznej głębi.

PASTORELLI SUNSHINE Kolekcja Sunshine łączy w sobie cztery różne marmurowe wzory, Każda wersja tworzy nową atmosferę dzięki głębi koloru.

MUSEUM SUPREME to kolekcja, która łączy stylową elegancję z mocnym wyglądem. Jego niebieskawo-szara żyłka kontrastuje z białym tłem, nadając każdej płytce osobowość.

RONDINE ERAMOSA to interpretacja delikatnego kanadyjskiego marmuru. Kolekcja wzbogacona jest o szereg opcji dekoracyjnych. Dostępna w pięciu odcieniach i różnych rozmiarach.

RONDINE LUXURY kolekcja została zainspirowana najbardziej czarującym i luksusowym marmurem na świecie. Dostępna w siedmiu uderzających kolorach.

RONDINE PALISSANDRO charakteryzuje się hipnotyzującymi żyłkami i szerokim spektrum kolorów. Zainspirowany jednym z najbardziej prestiżowych materiałów na świecie - palissandro marble.

ALFALUX CANOVA to kolekcja płytek o bardzo naturalnym wyglądzie marmuru. Charakteryzują się harmonią i elegancją. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.

ALFALUX CANOVA to kolekcja płytek o bardzo naturalnym wyglądzie marmuru. Charakteryzują się harmonią i elegancją. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.

APARICI MARBOX to propozycja płytek imitujących marmur z delikatnym wzorem. Dostępne w 3 wariantach kolorystycznych. Zobacz w studio Syriusz.

APARICI LUXOR to jedna z najbardziej unikalnych kolekcji płytek o wyglądzie marmuru. W swojej ofercie posiada oryginalne wzory i kolory, z których stworzysz ciekawą i dynamiczną przestrzeń.

GRESPANIA MARMOREA to propozycja marmuru o wielu wariantach i kolorach od beżu, przez szarość po czerń. Charakteryzuje się delikatnym unerwieniem, co dodaje klasy i elegancji w pomieszczeniu.