KAMIENIE

GAMBINI BET Kolekcja podłóg gwarantująca niezrównane parametry techniczne do dekoracji wnętrz i projektowania wyjątkowych przestrzeni zewnętrznych, które mają trwać w czasie.

FANAL ESSENCE Płytki w wielu formatach do wyboru idealnie oddają fakturę kamienia, który sprawi, że Twoje pomieszczenie nabierze naturalnego klimatu.

VILLEROY & BOCH GATEWAY inspirowany jest nakrapianym łupkiem, który charakteryzuje się ciekawymi wzorami, strukturami, ziarnami i bogatym spektrum kolorów.

VILLEROY & BOCH NATURAL BLEND jest oparta na fascynacji do kamienia, który ma do opowiedzenia własną historię. Zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz z autentycznym stylem.

GRESPANIA ANNAPURNA to niezwykle wyrafinowana kolekcja płytek z imitacją kamienia. Dostępne w trzech odcieniach, które sprawią, że Twoja łazienka będzie ponadczasowa i elegancka.

GRESPANIA REIMS 25 to kolekcja płytek o delikatnych kolorach z bardzo ciekawą fakturą. Idealnie łączą się z płytkami drewnopodobnymi i stworzą unikalny, naturalny klimat.

RONDINE PIETRE DI FIUME kolekcja wiernie interpretuje kamień naturalny i jego typowe tekstury dzięki technologii tile detector. Dostępna w wielu odcieniach i kolorach.

RONDINE GALAXY to połączenie faktur niedoskonałego betonu oraz kamienia wraz z jego smugami. Dostępny w ośmiu naturalnych kolorach. Do zobaczenia w Syriuszu.

RONDINE ARDESIE to seria płytek inspirowana naturalnym łupkiem. Dostępne są w 6 różnych wyrafinowanych i nigdy nie nudnych odcieniach. Dodadzą głębi każdemu pomieszczeniu w Twoim domu.

ALFALUX STONEQUARTZ to seria płytek inspirowana kwarcytem. Charakteryzują się ciekawą kolorystyką i fakturą. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.