KOLORY

VILLEROY & BOCH URBAN JUNGLE to miejski betonowy wygląd w delikatnych, naturalnych barwach, ożywiony bujnymi, egzotycznymi roślinami. Nadają się do każdego pomieszczenia.

VILLEROY & BOCH METRO FLAIR to seria płytek inspirowana paryskim metrem. Płytki dostępne są w różnych formatach i kolorach, dzięki czemu umożliwiają stworzenie indywidualnej kompozycji..

VILLEROY & BOCH ROCKY.ART Płytki o naturalnym wyglądzie kamienia i abstrakcyjnym kwiatowym zdobieniu Połączenie natury i sztuki daje niemal magiczną estetykę.

PERONDA FS RAKU to cegiełki w siedmiu fantastycznych kolorach, styl vintage nadaje wnętrzom niesamowitego charakteru. Zapraszamy do Syriusza.

PERONDA FS STAR to seria płytek w stylu vintage, które potrafią odmienić każde nudne pomieszczenie! zapraszamy do obejrzenia ekspozycji w Syriuszu.

GRESPANIA WHITE & CO to kolekcja eleganckich płytek w szlachetnych kolorach urozmaiconych fakturą 3D. Stworzysz z nimi wyrafinowane wnętrze nie tylko w łazience.

APARICI CARPET to kolekcja o niepowtarzalnym wzorze który imituje przetarty dywan, doda charakteru Twojej łazience. Zapraszamy do Syriusza.

APARICI METALIC Kolekcja Metallic to kolekcja płytek, które imitują swoją strukturą powierzchnię metalową. Odcień niebiesko-zielony - idealny, aby nadać łazience charakteru.

APARICI GLASS Kolekcja Glass to wyjątkowa kolekcja płytek wzorowana na tradycyjnych luksferach. Do złudzenia imitują ten materiał i tworzą wyjątkowy klimat w pomieszczeniu.

GRESPANIA GALA to seria płytek, zawierająca delikatne pastelowe kolory, które przełamać można subtelnym wzorem. Idealne do łazienki w tradycyjnym stylu jak i do nowoczesnej przestrzeni.

APARICI MARKHAM to seria, która zawiera płytki o egzotycznych wzorach. Inspirowane rajskimi ptakami, takimi jak tukany i flamingi. Pomogą stworzyć Ci odważną i efektowną łazienkę.

RONDINE SWING to seria płytek zainspirowana op-artem i art-deco. Posiada wiele hipnotyzujących wzorów i kolorów. Stwórz razem z nimi szaloną i dynamiczną łazienkę.