Płytki drewnopodobne

INTERBAU BLINK Giga Line CLASSIC OAK Kolekcja inspirowana naturalnym drewnem dębowym, wygląda imponująco i estetycznie, dostępne w czterech naturalnych odcienach.

ABITARE DEVON niezwykle naturalna imitacja drewna, seria charakteryzuje się delikatnym wzorem sęków, dostępna w czterech odcieniach. Zapraszamy do Syriusza.

PRISSMACER MIRO to seria płytek drewnopodobnych z niezwykłym charakterem, wprowadzi do mieszkania ciepły i przytulny klimat.

VILLEROY & BOCH ARBONNE to najnowsza kolekcja płytek drewnopodobnych od firmy Villeroy & Boch, dobierz do łazienki lub do salonu, zapraszamy do Syriusza.

SUPERGRES NATURAL APPEAL to seria w której dostępne są różne rozmiary płytek z których jest możliwość ułożyć wzór tzw jodełki, lub jak klasyczne deski. Zapraszamy do Syriusza.

PERONDA LENK mają wykwintny wzór z żyłkami, który zapewnia styl, rytm i ciepło. Dostępny jest w szerokiej gamie siedmiu kolorów, w ciepłych i chłodnych odcieniach.

RONDINE DARING „Naturalnie elegancki”: to nowe hasło dla kolekcji Daring. Połączenie miękkości i powierzchownego blasku zapewnia idealną imitację drewnianych listew.

RONDINE GREENWOOD to seria płytek w stylu drewna dębowego. Cechuje się efektami charakterystycznymi dla starzejące się drewna. Dostępny w 5 różnych wariantach.

RONDINE VINTAGE to seria zainspirowana starymi drewnianymi podłogami ułożonymi w jodełkę. Charakteryzuje się sękatą i nieregularną fakturą, która imituje stare drewno.

VILLEROY & BOCH BOISEE to seria płytek charakteryzująca się delikatnymi śladami użytkowania co nadaje im atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Dostępny w 5 kolorach.

GRESPANIA CAMBRIDGE to seria płytek drewnopodobnych, bardzo różnorodnych, w wielu odcieniach drewna. Dzięki niej stworzysz podłogę imitującą prawdziwe naturalne drewno.

GRESPANIA AMAZONIA to seria płytek imitująca egzotyczne drewno. Dostępna w wielu kolorach i odcieniach. Wprowadź dyskretnie egzotykę do swoich pomieszczeń.

TUSCANIA NORTH WIND to seria płytek drewnopodobnych z charakterystycznymi przetarciami imitującymi zużycie drewnianej podłogi. Wprowadzą spokój i odrobinę charakteru do Twojego wnętrza.

RONDINE ASPEN to seria inspirowana bardzo odpornym drewnem olchowym. Dostępne w wersji wewnętrznej i zewnętrznej, w dwóch rozmiarach oraz czterech kolorach.

APARICI CHALKWOOD to propozycja płytek drewnopodobnych dla odważnych i szukających odmiany i szaleństwa w naturalnym wydaniu. Wprowadź kolor do swojej łazienki i zaskocz swoich gości.

GRESPANIA IRATI szlachetne drewno w gresie porcelanowym, dostępne w wielu kolorach, odcieniach oraz formatach. Zapraszamy do Syriusza.

GRESPANIA FUSTA Seria, która sprawi, że nie będziesz w stanie odróżnić drewna naturalnego i porcelanowego ze względu na jego realizm. Zobacz w Syriuszu.

GRESPANIA SHERWOOD to seria płytek niezwykle delikatnych. Charakteryzują się jasnymi kolorami i dużą ilością małych sęków, co nadaje im charakteru. Dostępne w 4 kolorach i różnych formatach.

APE OREGON to kolekcja drewnopodobnych płytek w chłodnym klimacie i odcieniu. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach w towarzystwie szarości, bieli, czerni.

PASTORELLI ARKE to kolekcja płytek drewnopodobnych dostępnych w trzech ciepłych odcieniach. Dzięki niej stworzysz przytulny i ciepły klimat w swoim mieszkaniu.