cegiełki

VILLEROY & BOCH METRO FLAIR to seria płytek inspirowana paryskim metrem. Płytki dostępne są w różnych formatach i kolorach, dzięki czemu umożliwiają stworzenie indywidualnej kompozycji..

INTERBAU BLINK BRICK LOFT Płytki elewacyjne kolekcji Brick Loft umożliwiają efektowne aranżacje zarówno elewacji zewnętrznych jak i ceglanych ścian wewnątrz pomieszczeń.

APARICI EIFFEL to unikalna propozycja cegiełek w metalicznym srebrnym kolorze. Dla osób, które pragną efektu cegły w nowoczesnym, świeżym wydaniu.

RONDINE URBAN & COLORS to gres porcelanowy o wymiarach 6x25 cm. Ma uniwersalną, wyrafinowaną gamę kolorów, idealną do współczesnych wnętrz. Zobacz w Syriuszu.

RONDINE BRISTOL to seria płytek zainspirowana typowymi ceglanymi fasadami w Bristolu. Wprowadzi w Twoim mieszkaniu urok, klimat i miejskiego ducha.

RONDINE NEW YORK to cegiełki inspirowane Brooklyn Heights - dzielnicą Nowego York. Tworzą świeży, stylowo nowoczesny wygląd, dzięki ceramicznej powierzchni, która nadaje kredowy, matowy efekt.

RONDINE LE LACCHE przypomina w minimalnym stopniu charakterystyczny element najbardziej tradycyjnej majoliki jednak w nowoczesnym wydaniu. Dostępne w ośmiu klasycznych kolorach.

PARADYŻ MOONLIGHT to seria, w której znajdziemy białe cegiełki w klasycznym formacie cegły załamujące światło. Dzięki nim pomieszczenie staje się jasne i przejrzyste.

PARADYŻ TAMOE to seria posiadające ogromną ilość elementów w różnych kolorach z których ułożysz indywidualny wzór na ścianie. Zobacz w studio Syriusz.

PARADYŻ RONDONI to cegiełki w unikalnym rustykalnym stylu. Udekoruj nimi swoją łazienkę w stylu retro i przenieś się w czasie razem z kolekcją Rondoni.