CZERŃ I BIEL

SOTTOCER MATRIX -NEO 1,2 - to płytka z której możliwe jest ułożenie trzech różnych wzorów, dostępna w kolorze białym i czarnym, zapraszamy do Syriusza.

VILLEROY & BOCH MONOCHROME MAGIC to seria gdzie kontrastują nie tylko kolory ale również matowe i błyszczące wykończenia, a także gładkie lub reliefowe powierzchnie dekoru.

VILLEROY & BOCH BIANCO NERO to prosta ale efektowna seria płytek z wyszukanymi wzorami geometrycznymi. Stwórz pondczasową łazienkę, która nigdy Ci się nie znudzi.

GRESPANIA AVENUE to seria monochromatycznych płytek, gdzie oprócz czerni i bieli znajdziemy również odcienie szarości. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

GRESPANIA WHITE & CO to seria płytek z ciekawą fakturą 3D. Dostępna nie tylko w kolorze białym, ale wzbogacona również o płytki w szlachetnych kolorach, które dopełnią wnętrze łazienki.

GRESPANIA BAHAMAS to seria prostych na pozór płytek, jednak zaskoczą Cię swoją unikalną fakturą. Stwórz razem z nimi piękną klasyczną biało-czarną łazienkę.

APARICI AREA to seria, w której znajdziemy biało- czarne płytki o różnorodnej modnej fakturze 3D zarówno geometrycznej jak i falistej. Mieszaj i łącz płytki i stwórz oryginalną łazienkę.

APARICI TALIA to czarno-biała wyjątkowa kolekcja z eleganckim wytłoczonym wzorem florystycznym. Sprawdzi się w luksusowych wnętrzach urządzonych z wyrafinowanym smakiem i gustem.

APARICI NORDIC to seria, w której znajdują się różnorodne płytki. Od gładkich czarno-białych do kolorowych imitujących cegiełki. Stwórz minimalistyczną łazienkę lub przełam ją kolorem.