parawany nawannowe

SanSwiss MELIA MEB1 Parawan nawannowy obrotowy 180°. Dostępny w wielu wariantach szkła oraz z powłoką Aquaperle w standardzie.

SanSwiss SWING-LINE SLB13 Parawan jednoczęściowy - część stała i część ruchoma. Dostępny z profilem w różnych kolorach oraz z różnymi wariantami szkła.

SanSwiss TOP-LINE TOPB2+TOPV Parawan nawannowy rozsuwany dwuczęściowy + Ścianka boczna do parawanu nawannowego. Idealne rozwiązanie dla osób, które wahają się między wanną a prysznicem.

SanSwiss EASY STR4P6B Parawan jednoczęściowy. Rozwiązanie dla osób, które kochają minimalistyczne formy i proste linie. Dostępna z powłoką Aquaperle dla łatwego czyszczenia.

KERMI Atea skrzydło wahadłowe zapewnia nowoczesną stylistykę przy doskonałym stosunku jakości do ceny. Szyba dostępna w wielu wariantach szkła.

KERMI Pasa skrzydło wahadłowe. Jedno z prostszych parawanów w ofercie Kermi. Idealnie wpasuje się w minimalistyczny styl łazienki.

KERMI Liga składany 2-skrzydłowy parawan nawannowy to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Dla wygody parawan można złożyć lub rozłożyć, wg preferencji użytkowników.

KERMI Diga to wielokrotnie nagradzany design. Skrzydło wahadłowe zwraca uwagę również dzięki przejrzystej, opartej na prostych liniach geometrii.