Blatowe, nawannowe 3,4,5 - otworowe

Graff Luna w eleganckim kształcie półksiężyca. Dzięki niej kąpiel nigdy nie będzie rutyną. Bateria dla osób, które poszukują wyrafinowanego i eleganckiego designu.

Graff Sento to zmysłowy design definiowany przez czyste, proste linie. Zaspokaja zarówno pragnienia praktyczne, jak i estetyczne. Dostępna w 16 kolorach.

Graff Canterbury wprowadzi tradycyjną wiktoriańską atmosferę w Twojej łazience. Kolekcja Canterbury jest ponadczasowa i zawsze elegancka. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Graff Topaz to bateria w stylu art-deco, wyjątkowa poprzez uchwyty przypominające biżuterię. Topaz jest idealna w nowoczesnych i ponadczasowych wnętrzach.

Kludi Ambienta to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi Ameo to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Swoją prostą formą i zaokrąglonymi liniami idealnie wpisuje się w idee modnego dziś soft-puryzmu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi E2 wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Geometryczność i prostota zapewni elegancję i ponadczasowość. Do zobaczenia na ekspozycji w Syriuszu.

Kludi Adlon to XIX - wieczna sylwetka połączona z nowoczesną technologią. Bateria Adlon sprawi, że Twoja łazienka będzie jak z baśni. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Tres Loft to bateria dla fanów geometrycznych kształtów i minimalizmu. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu Twojej łazienki. Zobacz ją w Syriuszu.

Tres Cuadro to jedna z najprostszych i najbardziej geometrycznych baterii. Charakteryzuje się surowym stylem, który nada klasy każdej nowoczesnej łazience. Zobacz ją w Syriuszu.