odpływy liniowe

I-DRAIN SYSTEM LIQUID to specjalne rozwiązanie do mas płynnych. Idealnie łączy się z powierzchnią Solid Surface gwarantując 100 % szczelności połączenia powierzchni i odwodnienia.

I-DRAIN SYSTEM LINEAR w tym modelu gwarancją jest 100% szczelność dzięki połączeniu korpusu z membraną wodoszczelną. Każdy odpływ możesz połączyć z dowolnym rusztem, np Plano Polerowany.

I-DRAIN LINEAR + to odwodnienie z serii LINEAR z dodatkową, fabrycznie wklejaną, wodoszczelną matą o długości 2 metrów. Każdy odpływ możesz połączyć z dowolnym rusztem, np Tile.

I-DRAIN LINEAR 54 ABS posiada fabrycznie wklejany kołnierz, regulowana wysokość rusztu, ruchomy syfon, wysokość 54 mm. Każdy odpływ możesz połączyć z dowolnym rusztem, np Swarovski.

I-DRAIN LINEAR PRO to najbardziej zaawansowany syfon na świecie. specjalnie zaprojektowany do profesjonalnego montażu. Każdy odpływ możesz połączyć z dowolnym rusztem, np Base.

TECE DRAINPOINT S jest punktowym systemem odpływowym do łazienek i tarasów. Ma uniwersalny kołnierz do uszczelnienia płynnego i zespolonego jak i do połączeń zaciskowo-kołnierzowych.

TECE DRAINLINE - Technologia jest perfekcyjnie zintegrowana z podłogą, inteligentna technologia odpływu, która odpowiada na wszystkie wymagania higieniczne, pozostaje niewidoczna.

TECE DRAINPROFILE pozwala na indywidualny projekt przestrzeni prysznicowej bez widocznych fragmentów płytek.Zaletą jest proste czyszczenie zapewniające perfekcyjną higienę.