NOWOŚCI

 

KOLEKCJA COLLARO OD VILLEROY & BOCH

Nowoczesne wzornictwo to coś więcej, niż tylko ładny wygląd. Collaro tworzy ponadczasowe, piękne wnętrze, sprzyjające dobremu samopoczuciu. O wyrazistym, delikatnym stylu, a jednocześnie niezwykle przytulne. Uwagę przykuwa odznaczająca się krawędź, nadająca kolekcji indywidualnego charakteru. Odkryj łazienkę, która łączy charakterystyczną formę, wysokogatunkowe materiały i praktyczną funkcjonalność.

ZOBACZ FILM

KOLEKCJA THE NEW CLASSIC OD LAUFEN

Marcel Wanders we współpracy z Laufen zaprojektował kolekcję The New Classic, wprowadzając nas w świat luksusu i wyjątkowości. Innowacyjne i urzekające umywalki, wanna nawiązująca do ich kształtu czy też miska WC i bidet zachowujące delikatne linie serii mogą zostać uzupełnione o szlachetne meble, tworząc spójną, elegancką i ponadczasową przestrzeń. To nowe spojrzenie na klasykę - emanuje praktycznością formy łącząc to znakomicie ze współczesnym stylem.

ZOBACZ GALERIE
 

 

COCKPIT DISCOVERY - NOWOŚĆ OD KLUDI

Kludi Cockpit Discovery to nowy wyjątkowy produkt marki Kludi. Intuicyjna obsługa ułatwia korzystanie każdemu użytkownikowi bez względu na wiek i możliwości. KLUDI COCKPIT Discovery to synteza niemieckiej precyzji, doskonałej jakości i najwyższej klasy materiałów.

 ZOBACZ FILM

 

VILLEROY & BOCH - VICLEAN-I 100

Villeroy & Boch VICLEAN-I 100 -  Supernowoczesna toaleta myjąca z mnóstwem praktycznych funkcji. Temperaturę i siłę strumienia myjącego można ustawić za pomocą pilota lub aplikacji – poczuj delikatny dotyk ciepłej wody i ciesz się komfortem mycia.

 ZOBACZ FILM