Nablatowe

Villeroy & Boch Artis dostępna aż w 19. kolorach i w różnych kształtach. Ożyw swoją łazienkę i wprowadź do niej wiosenny klimat bez względu na porę roku. Zobacz w Syriuszu.

Villeroy & Boch Aveo New Generation charakteryzuje się lekkością i zaokrąglonymi kształtami. Dzięki niej możesz cieszyć się funkcjonalnością swojej łazienki.

Villeroy & Boch Loop & Friends - odkryj różnorodność kolekcji! Dostepna w wielu kształtach inspirowanymi formami geometrycznymi. Zobacz ją w Syriuszu.

Villeroy & Boch Finion charakteryzuje się eleganckim i wyrafinowanym stylem. Razem z nią stworzysz łazienkę z klasą. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

Roca Bol to zgrabna okrągła umywalka, która uspokoi przestrzeń wokół i sprawi że Twoja łazienka będzie przytulna. Dostepna z powłoką MaxiClean w Syriuszu.

Roca Khroma dostępna w dwóch kształtach oraz z powłoką MaxiClean. Zauroczy Cię oryginalną formą i prostotą. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

Roca Inspira dostępna w trzech kształtach. Wykonana z Fineceramic zaskoczy Cię subtelnością formy. Pokryta powłoką MaxiClean, dopasuje się do każdego wnętrza łazienki.