mozaiki

Dunin Mini Hexagon Black & White to charakterystyczna mozaika o hipnotyzującym wzorze. Niezwykle ciekawa forma odmieni charakter prostej łazienki.

Dunin Mini Hexagon Black & White Snow to oryginalna mozaika inspirowana płatkami śniegu. Uatrakcyjni przestrzeń łazienkową i z pewnością przyciągnie uwagę każdego.

Dunin Fat Cube to z pozoru klasyczna mozaika jednak efekt rozlanej benzyny zauroczy każdego, kto chce wyróżnić się ze swoją łazienką w oryginalny sposób.

Jasba Fresh to propozycja mozaiki w wielu fantastycznych kolorach do wyboru. Pozwala na nieskończoną ilość aranżacji zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych łazienkach.

Jasba Loop to mozaika inne niż wszystkie ze względu na swój okrągły kształt. Dostępna w wielu kolorach pozwala stworzyć efekt gradientu kolorystycznego bądź indywidualnych wzorów.

Jasba Floris to seria mozaiek z florystycznym świeżym motywem. Wprowadź powiew wiosny do swojej łazienki i ciesz się ponadczasowym wyglądem i charakterem.

Aparici Royal to istnie królewska propozycja składająca się z białych i czarnych arabesek. Sprawdzi się nie tylko do łazienki, ale również w innych pomieszczeniach.

Aparici Sun to propozycja unikalnej mozaiki w ciekawym kształcie, która wprowadzi elegancję i styl do Twojej łazienki. Idealnie pasuje do pomieszczeń w stylu retro.

Grespania Musa to bogata kolekcja mozaiek w wielu kolorach oraz kształtach. Zaskakują swoją szklistą kolorową powłoką, która pięknie odbija światło i tworzy magiczną atmosferę w łazience.

Grespania Musa to bogata kolekcja mozaiek w wielu kolorach oraz kształtach. Zaskakują swoją szklistą kolorową powłoką, która pięknie odbija światło i tworzy magiczną atmosferę w łazience.

Grespania Nereida to mozaika w czterech wariantach kolorystycznych. Lekko połyskująca i odbijająca światło doda klasy i charakteru Twojej łazience.

Grespania Velia to propozycja mozaiki niezwykle delikatnej i zachwycającej swą prostotą. Charakteryzuje się perłowym, holograficznym delikatnym połyskiem.