meble łazienkowe

ELITA SOHO to kolekcja mebli łazienkowych dedykowana dla najbardziej wymagających użytkowników. Elementy ornamentowe posiadają wyjątkowe walory dekoracyjne.

DEVO LOTOS Cechą charakterystyczną kolekcji są korpusy oraz podstawy z blachy giętej o zaokrąglonych krawędziach dla podniesienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

ROCA ONA składa hołd wyjątkowym kształtom stworzonym przez naturę śródziemnomorską. Funkcjonalna, ale nie chłodna w swoim wyrazie.

ELITA LEGACY kolekcja mebli kryje w sobie niesamowite wizualne doświadczenia. Zestawienie tradycyjnej konstrukcji mebla z materiałami najwyższej jakości oraz najnowocześniejszą technologią.

ELITA BARCELONA to kolekcja mebli łazienkowych charakteryzująca się wysoką funkcjonalnością i jakością oraz eleganckim, minimalistycznym wzornictwem.

ELITA LOFTY to kolekcja, która z zewnątrz emanuje klarownością, a w środku swobodą. Ta seria kontynuuje tradycję tworzenia wszechstronnych mebli łazienkowych.

ELITA LOOK Ta wyjątkowa kolekcja mebli łazienkowych stanowi bogactwo możliwości konfiguracji dla indywidualnego, niepowtarzalnego efektu.

DEVO GLORIA 2.0 Linia mebli gloria 2.0 łączy w sobie zaokrąglenia nawiązujące do wczesno modernistycznego stylu z nowoczesną minimalistyczną formą.

DEVO OVAL to zestaw mebli w stylu skandynawskim z elementami loftu. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Motyw przewodni to zastosowanie naturalnego drewna z elementami metalowymi.

DEVO MOOD Konstrukcja i gabaryty modułów pozwalają na komponowanie elastycznych konfiguracji szafek i szuflad oraz dopasowanie różnej wielkości umywalek.

DEVO AMBIENTE to zestaw mebli o prostych kształtach, osadzonych na solidnych nogach. Dostępne w 4 wariantach kolorystycznych drewna. Zobacz je w Syriuszu.

VILLEROY & BOCH SUBWAY 2.0 ta seria mebli urozmaici przytulną łazienkę. Bogaty asortyment o prostokątnych kształtach zapewnia nieskończenie wiele możliwości indywidualnej aranżacji łazienki.

KOŁO MODO to kolekcja łazienkowa, która oferuje bardzo uniwersalne szafki podumywalkowe, które wpasują się w nowoczesny klimat łazienki.

KOŁO TRAFFIC to kolekcja szafek podumywalkowych w różnych rozmiarach oraz kolorach. Jej prosta forma będzie komponować się w każdej łazience.

ROCA CUBE Kolekcja zgodna z trendem minimalistycznym. Odznacza się prostatą form, brakiem uchwytów i oferowana jest białym połysku.

ROCA VICTORIA BASIC to kolekcja mebli, które wraz z umywalkami tworzą zintegrowane i funkcjonalne rozwiązanie. Pasują do tradycyjnych wnętrz a także do tych nowoczesnych. Zobacz w Syriuszu.