meble łazienkowe

DEVO MOOD Konstrukcja i gabaryty modułów pozwalają na komponowanie elastycznych konfiguracji szafek i szuflad oraz dopasowanie różnej wielkości umywalek.

DEVO GLORIA to zwieńczenie pomysłowości w połączeniu prostych i giętych elementów mebli, odznacza się ponadczasowym wyglądem i unikalnym designem.

DURAVIT umywalka C-BONDED z szafką L-CUBE to zestaw gdzie umywalka jest zlicowana z szafką. To innowacyjna technologia, która zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością i wyglądem.

ELITA LOFTY to kolekcja, która z zewnątrz emanuje klarownością, a w środku swobodą. Ta seria kontynuuje tradycję tworzenia wszechstronnych mebli łazienkowych.

ELITA LOOK Ta wyjątkowa kolekcja mebli łazienkowych stanowi bogactwo możliwości konfiguracji dla indywidualnego, niepowtarzalnego efektu.

ELITA AMBIO NEW to kolekcja mebli o minimalistycznej formie, bez zbędnych ozdób wraz z delikatnie zaokrąglonymi frontami co daje jej nowoczesny wygląd i chatarkter.

ELITA BARCELONA to kolekcja mebli łazienkowych charakteryzująca się wysoką funkcjonalnością i jakością oraz eleganckim, minimalistycznym wzornictwem.

VILLEROY & BOCH SUBWAY 2.0 ta seria mebli urozmaici przytulną łazienkę. Bogaty asortyment o prostokątnych kształtach zapewnia nieskończenie wiele możliwości indywidualnej aranżacji łazienki.

VILLEROY & BOCH MEMENTO to seria mebli, która posiada proste i oszczędne w formie wzornictwo. Ekskluzywny fornir Bright Oak z głęboką strukturą tworzy kontrast dotykowy i wizualny.

KOŁO MODO to kolekcja łazienkowa, która oferuje bardzo uniwersalne szafki podumywalkowe, które wpasują się w nowoczesny klimat łazienki.

KOŁO TRAFFIC to kolekcja szafek podumywalkowych w różnych rozmiarach oraz kolorach. Jej prosta forma będzie komponować się w każdej łazience.

ROCA CUBE Kolekcja zgodna z trendem minimalistycznym. Odznacza się prostatą form, brakiem uchwytów i oferowana jest białym połysku.

ROCA VICTORIA BASIC to kolekcja mebli, które wraz z umywalkami tworzą zintegrowane i funkcjonalne rozwiązanie. Pasują do tradycyjnych wnętrz a także do tych nowoczesnych. Zobacz w Syriuszu.

DEVO OVAL to zestaw mebli w stylu skandynawskim z elementami loftu. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Motyw przewodni to zastosowanie naturalnego drewna z elementami metalowymi.

DEVO AMBIENTE to zestaw mebli o prostych kształtach, osadzonych na solidnych nogach. Dostępne w 4 wariantach kolorystycznych drewna. Zobacz je w Syriuszu.

DEVO AMARO to zestaw mebli w prostym minimalistycznym stylu z zachowaniem kątów prostych. Dostępne w 4 różnych wariantach kolorystycznych drewna. Zapraszamy do studia Syriusz.

DEVO MOCCA to zestaw mebli, który charakteryzuje się zaokrąglonymi krawędziami, co nadaje im łagodności. Fronty w połysku razem z drewnem tworzą harmonijną całość.