LUSTRA

MIIOR INN Nowoczesne, bardzo płaskie lustro do zabudowy ze specjalnym systemem dzięki któremu wykonasz łatwy montaż, mechanizmem wysuwanym AXIO-LINK i oświetleniem LED.

MCJ LUPE PLUS- najwyższej jakości lustro LED stworzone z dbałością o detale. Rama nie przylega bezpośrednio do ściany, co powoduje widoczną poświatę wokół lustra.

MCJ CARMEN- najwyższej jakości lustro LED stworzone z dbałością o detale, posiada ramę i system montażowy z polerowanej stali nierdzewnej.

MIIOR ELLA Wyjątkowe lustro wysuwane z automatycznym włącznikiem oświetlenia LED i mechanizmem wysuwanym AXIO-LINK.

MIIOR DOT PLUS - Unikalne lustro z ramą ze szczotkowanego, anodowanego aluminium i oświetleniem LED i mechanizmem wysuwanym AXIO-SLIM.

MCJ Tondo to lustro z serii Premium, wykonane ze szkła renomowanej firmy AGC o grubości 5 mm. Zapraszamy do Syriusza.

MCJ STILO to okrągłe lustro z efektowną ozdobną taśmą do powieszenia, dodatkowo z oświetleniem LED, propozycja do łazienki z charakterem.

MCJ LISA PLUS wyposażone w energooszczędne źródła światła LED cechuje wysoka efektywność świetlna przy niskim poborze mocy. Do zobaczenia w Syriuszu.

MCJ DOBLO z myślą o najbardziej wymagających klientach. Bezkompromisowa dbałość o każdy detal, idealnie krystaliczne krawędzie oraz unikatowe wzornictwo podświetleń na tafli lustra.

EMCO PRIME2 Teraz dostępne z oświetleniem poziomym zamiast oświetlenia dookoła: Odkryj najnowszy wariant podświetlanej szafki z lustrem od Emco.

EMCO Lusterko kosmetyczne z lustrzanymi powierzchniami po obu stronach można przypiąć, przykleić lub zamocować na poręcznym, elastycznym ramieniu, co zapewnia szeroką gamę opcji.