KOLORY

Villeroy & Boch Urban Jungle to miejski betonowy wygląd w delikatnych, naturalnych barwach, ożywiony bujnymi, egzotycznymi roślinami. Nadają się do każdego pomieszczenia.

Grespania White & Co to kolekcja eleganckich płytek w szlachetnych kolorach urozmaiconych fakturą 3D. Stworzysz z nimi wyrafinowane wnętrze nie tylko w łazience.

Grespania Gala to seria płytek, zawierająca delikatne pastelowe kolory, które przełamać można subtelnym wzorem. Idealne do łazienki w tradycyjnym stylu jak i do nowoczesnej przestrzeni.

Grespania Tokyo to seria płytek z elementami florystycznymi inspirowanymi krajem kwitnącej wiśni. Stwórz w swojej łazience orientalny klimat.

Grespania Tokyo to seria płytek z elementami florystycznymi inspirowanymi krajem kwitnącej wiśni. Stwórz w swojej łazience orientalny klimat.

Aparici Astoria to seria płytek o niezwykle eleganckich wzorach. Idealnie wpiszą się w klimat łazienki retro. Stwórz w swoich wnętrzach wyrafinowaną atmosferę.

Aparici Markham to seria, która zawiera płytki o egzotycznych wzorach. Inspirowane rajskimi ptakami, takimi jak tukany i flamingi. Pomogą stworzyć Ci odważną i efektowną łazienkę.

Rondine Swing to seria płytek zainspirowana op-artem i art-deco. Posiada wiele hipnotyzujących wzorów i kolorów. Stwórz razem z nimi szaloną i dynamiczną łazienkę.

Steuler Colour Lights to seria płytek w soczystych kolorach inspirowana porami roku. Stwórz w swojej łaziece wiosenny nastrój nawet w zimie. Dostępna w czterech wariantach.

Steuler Montagne to seria inspirowana alpejskim klimatem. Płytki z motywem zwierzęcym stworzą w Twoim pomieszczeniu przytulną atmosferę.

Steuler Louis & Ella to zabawna seria płytek dedykowana specjalnie do dziecięcej łazienki. Oferuje wiele wariantów ułożenia i stworzenia własnej historii na ścianach.