klasyczne

SANSWISS TOP- LINE TOPR to kabina półokrągła z drzwiami rozsuwanymi. Dostępna z profilami w różnych wariantach kolorystycznych.

SANSWISS OCELIA OCER Kabina półokrągła z drzwiami rozsuwanymi. Dostępna z powłoką Aquaperle w standardzie co ułatwia zachowanie czystości.

SANSWISS SALIA SALR Kabina półokrągła z drzwiami rozsuwanymi. Dostępna z dwoma wariantami szkła oraz z powłoką ułatwiającą czyszczenie kabiny.

SANSWISS VALEA VALR Kabina półokrągła z drzwiami rozsuwanymi. Ta prosta przejrzysta forma to Idealna propozycja dla amatorów minimalizmu i prostoty.

KERMI ATEA to kabina z nowoczesną stylistyką, bezpiecznym szkłem hartowanym ujętym w ramy delikatnie zaokrąglonych profili, całość uzupełniona subtelnymi uchwytami.

KERMI CADA XS jest produktem łaczącym w sobie prosty, ponadczasowy design i najwyższej jakości wykonanie A szkło spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

KERMI ACCA kabina półokrągła to jeden z wariantów serii Acca. Dostępna w różnych kształtach oraz z powłoką ACCAClean ułatwiającą utrzymanie czystości.