klasyczne

SANSWISS TOP-LINE TOPS2+TOPF Drzwi rozsuwane dwuczęściowe + ścianka boczna. Dostępna w 5 kolorach profili oraz w 6 wariantach szkła z systemem podwójnych rolek.

SANSWISS SALIA SAS2+SALT Drzwi rozsuwane dwuczęściowe + ścianka boczna 90°. Klasyczna prosta kabina spełni Twoje wymagania, z powłoką Aquaperle ułatwiającą czyszczenie.

SANSWISS OCELIA OCES2+OCEF Drzwi rozsuwane dwuczęściowe + ścianka boczna. Kabina z profilem przyściennym oraz z systemem podwójnych rolek. Sprawdź w Syriuszu.

SANSWISS TOP-LINE S TLS G+D Wejście narożne z drzwiami rozsuwanymi. Kabina z wieloma wariantami szkła oraz profili, z listwą progową oraz funkcją wypinania drzwi. Zapraszamy do Studia Syriusz.

SANSWISS TOP-LINE S BLACK TLS G+D BLACK Wejście narożne z drzwiami rozsuwanymi. Czarne matowe profile dodadzą elegancji łazience w stylu loftowym. Sprawdź w Syriusz Łazienki.

SANSWISS TOP-LINE TOPAC Wejście narożne z drzwiami rozsuwanymi. Prosta elegancka kabina, która po wybraniu rodzaju szkła oraz koloru profili nabiera indywidualnego charakteru.

SANSWISS VALEA VAE2 Wejście narożne z drzwiami rozsuwanymi. Kabina z systemem profili z regulacją szerokości. Posiada szkło z czarnym pasem na górze i na dole.