KAMIENIE

Villeroy & Boch Gateway inspirowany jest nakrapianym łupkiem, który charakteryzuje się ciekawymi wzorami, strukturami, ziarnami i bogatym spektrum kolorów.

Villeroy & Boch Natural Blend jest oparta na fascynacji do kamienia, który ma do opowiedzenia własną historię. Zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz z autentycznym stylem.

Grespania Annapurna to niezwykle wyrafinowana kolekcja płytek z imitacją kamienia. Dostępne w trzech odcieniach, które sprawią, że Twoja łazienka będzie ponadczasowa i elegancka.

Grespania Reims 25 to kolekcja płytek o delikatnych kolorach z bardzo ciekawą fakturą. Idealnie łączą się z płytkami drewnopodobnymi i stworzą unikalny, naturalny klimat.

Rondine Pietre di Fiume kolekcja wiernie interpretuje kamień naturalny i jego typowe tekstury dzięki technologii tile detector. Dostępna w wielu odcieniach i kolorach.

Rondine Galaxy to połączenie faktur niedoskonałego betonu oraz kamienia wraz z jego smugami. Dostępny w ośmiu naturalnych kolorach. Do zobaczenia w Syriuszu.

Rondine Ardesie to seria płytek inspirowana naturalnym łupkiem. Dostępne są w 6 różnych wyrafinowanych i nigdy nie nudnych odcieniach. Dodadzą głębi każdemu pomieszczeniu w Twoim domu.

Alfalux Stonequartz to seria płytek inspirowana kwarcytem. Charakteryzują się ciekawą kolorystyką i fakturą. Dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.