Grzejniki pokojowe

IRSAP MEDUSA to model zdecydowanie inny niż wszystkie. Nie przypomina tradycyjnego grzejnika, tylko wyjątkową ozdobę. Idealnie udekoruje Twój salon.

IRSAP TESI 5 to grzejnik składający się z 5 warstw rurek, oferując tym wysoką moc grzewczą. Dostępny jest w innych wariantach oraz w wielu kolorach. Zobacz w Syriuszu.

P.M.H. ROSENDAL to niewielki, elegancki grzejnik, pasujący zarówno do łazienki jak i kuchni, lub korytarza. Wszystkie modele dodatkowo wyposażone w wieszaki na ręczniki.

IRSAP RELAX 15 to grzejnik zbudowany z gładkiej płyty grzewczej. Posiada system ukrytego podłączenia hydraulicznego, który zakrywa zawory – podnosząc walory estetyczne modelu.

IRSAP CURVAL to oryginalny i odważny model grzejnika. Składa się z falowanych elementów tworząc jedną całość. Zobacz go w studio Syriusz.

IRSAP PIANO to grzejnik wykonany z płaskich rur stalowych. Dopasujesz go do każdego pomieszczenia ze względu na wersję pionową i poziomą a także różne rozmiary.

KERMI PATEO to ponadczasowa płaska konstrukcja z miękko zaokrąglonymi krawędziami. Oprócz designu oferuje również wysoką moc grzewczą. Do zobaczenia w Syriuszu.

TERMA CASE SLIM to płaski grzejnik przylegający do ściany. Pełni wyjątkową funkcję dekoracyjną poprzez możliwość nadruku indywidualnego wzoru.

TERMA ANGUS H to prosty grzejnik składający się z geometrycznego układu rur. Dostępny w wersji pionowej lub poziomej a także jako ażurowa ścianka działowa.

TERMA PLC V to grzejnik dekoracyjny, który swoją strukturą nawiązuje do znanego z tkactwa splotu wątku i osnowy. Swoim charakterystycznym kształtem ozdobi każde pomieszczenie.

TERMA PAJĄK to miedziany grzejnik w stylu industrialnym. Idealnie nadaje się do loftowych wnętrz, a w tradycyjnych mieszaniach zaskakuje formą.