Grzejniki łazienkowe

KERMI IDEOS składa się z gwiaździstych elementów, które łączą się w piękną całość. Ogrzej i jednocześnie udekoruj swoją łazienkę. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

KERMI CASTEO przypadnie do gustu wielbicielom prostych, harmonijnych form. Duże przestrzenie między rurami umożliwiają wygodne zawieszanie np. ręczników w celu ich wysuszenia.

KERMI ASTEO to grzejnik z prostymi liniami i powściągliwym wzornictwem. Asteo doskonale współgra z atmosferą nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń.

KERMI ICARO to wizualnie lekki ale i dynamiczny grzejnik. Przekonuje on również pod tym względem, że aby uzyskać wersję prawo- lub lewostronną, wystarczy obrócić go wokół własnej osi.

KERMI PATEO to ponadczasowa płaska konstrukcja z miękko zaokrąglonymi krawędziami. Oprócz designu oferuje również wysoką moc grzewczą. Do zobaczenia w Syriuszu.

SUNERZHA BOHEMIA P4 to grzejnik o standardowej bryle drabinki łazienkowej wzbogacony o 4 ogrzewane półki, zwiększające walory użytkowe i wydajność. Zobacz go w Syriuszu.

SUNERZHA BOHEMIA P1 to grzejnik o standardowej bryle drabinki łazienkowej wzbogacony o ogrzewaną półkę, zwiększającą walory użytkowe i wydajność. Zobacz go w Syriuszu.

SUNERZHA CASCADE to grzejnik który wyróżnia się dynamiczną kompozycją spadającej kaskady rurek. Przestrzenność i witalność pomogą wkomponować grzejnik w każde wnętrze.

SUNERZHA FURORE to grzejnik z idealnie wygiętymi rurkami poziomymi. Jest symetryczny i harmonijny, stanowi połączenie elegancji z komfortem. Zobacz go na ekspozycji w Syriuszu.

IRSAP STEP B to grzejnik z zaokrąglonymi brzegami, które nadają mu lekkości. Charakteryzuje się miękkimi, falistymi liniami z unikalnym blaskiem i refleksją. Zobacz w Syriuszu.

IRSAP TRATTO to model przeznaczony do gustownych i nowoczesnych wnętrz. Dzięki ciekawej formie z półką staje się bardzo funkcjonalny. Zobacz go w Syriuszu.

IRSAP XILO AIR to grzejnik o charakterystycznym układzie płaskich rur. Idealny do łazienki, do suszenia ręczników, o dużej mocy grzewczej. Zobacz w Syriuszu.

IRSAP M'AMA można umieścić go niemalże w każdym pomieszczeniu jednak najlepiej sprawdzi się w łazience jako suszarka do ręczników. Zobacz go w studio Syriusz.

P.M.H. KRONOS to odmiana dla Twojej łazienki. Charakter nadają mu dwa pionowe profile i odchodzące od nich poziome rurki. Zobacz go w Syriuszu.

P.M.H. CLIP doda luksusowego klimatu każdej łazience dzięki swojej prostej i eleganckiej formie. Może być ustawiony pionowo lub poziomo. Zobacz w Syriuszu.

P.M.H. RETRO to grzejnik pasujący do każdego wnętrza i każdej łazienki. Idealny do osuszania ręczników i innych tkanin. Zobacz go w studio Syriusz.

TERMA HEX to jeden z najbardziej oryginalnych grzejników. Składa się z modułów o heksagonalnym kształcie. Idealnie udekoruje Twoją minimalistyczną łazienkę.