DREWNOPODOBNE

Rondine Greenwood to seria płytek w stylu drewna dębowego. Cechuje się efektami charakterystycznymi dla starzejące się drewna. Dostępny w 5 różnych wariantach.

Aparici Chalkwood to propozycja płytek drewnopodobnych dla odważnych i szukających odmiany i szaleństwa w naturalnym wydaniu. Wprowadź kolor do swojej łazienki i zaskocz swoich gości.

Rondine Aspen to seria inspirowana bardzo odpornym drewnem olchowym. Dostępne w wersji wewnętrznej i zewnętrznej, w dwóch rozmiarach oraz czterech kolorach.

Rondine Vintage to seria zainspirowana starymi drewnianymi podłogami ułożonymi w jodełkę. Charakteryzuje się sękatą i nieregularną fakturą, która imituje stare drewno.

Villeroy & Boch Boisée to seria płytek charakteryzująca się delikatnymi śladami użytkowania co nadaje im atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Dostępny w 5 kolorach.

Grespania Cambridge to seria płytek drewnopodobnych, bardzo różnorodnych, w wielu odcieniach drewna. Dzięki niej stworzysz podłogę imitującą prawdziwe naturalne drewno.

Grespania Amazonia to seria płytek imitująca egzotyczne drewno. Dostępna w wielu kolorach i odcieniach. Wprowadź dyskretnie egzotykę do swoich pomieszczeń.

Grespania Sherwood to seria płytek niezwykle delikatnych. Charakteryzują się jasnymi kolorami i dużą ilością małych sęków, co nadaje im charakteru. Dostępne w 4 kolorach i różnych formatach.

Ape Oregon to kolekcja drewnopodobnych płytek w chłodnym klimacie i odcieniu. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach w towarzystwie szarości, bieli, czerni.

Tuscania North Wind to seria płytek drewnopodobnych z charakterystycznymi przetarciami imitującymi zużycie drewnianej podłogi. Wprowadzą spokój i odrobinę charakteru do Twojego wnętrza.

Pastorelli Arke to kolekcja płytek drewnopodobnych dostępnych w trzech ciepłych odcieniach. Dzięki niej stworzysz przytulny i ciepły klimat w swoim mieszkaniu.