CHEMIA BUDOWLANA I AKCESORIA DO PŁYTEK

KERAKOLL FUGALITE ECO Ceramizowana, certyfikowana oraz ekokompatybilna spoina&klej o podwyższonej obrabialności i zmywalności.

KERAKOLL H40 Superelastyczny klej żelowy, wielofunkcyjny, na bazie wyjątkowego Geospoiwa Kerakoll, przeznaczony do klejenia wszystkich typów materiałów na wszelkiego rodzaju podłożach.

KERAKOLL FUGALITE BIO Parquet Spoina żywiczna z efektem drewna, na bazie wodnej, do spoinowania parkietu ceramicznego.

KERAKOLL FUGALITE ECO INVISIBLE Ekokompatybilna, certyfikowana, fotochromatyczna, szklana spoina&klej o podwyższonej obrabialności i zmywalności.

WIM FUGA OFF-WHITE wysokoelastyczna, szybkowiążąca, odporna na plamy, wykwity i przebarwienia, cementowa zaprawa do spoinowania fug o 1-20mm.

WIM SILIKON OFF-WHITE Jednoskładnikowa, trwale elastyczna, bezwonna masa uszczelniająca na bazie polimeru silikonowego o neutralnym systemie sieciowania.

LITOKOL STARLIKE CRYSTAL Dwuskładnikowa, półprzezroczysta, odporna na kwasy zaprawa epoksydowa do spoinowania przezroczystych i dekoracyjnych mozaik szklanych ze spoinami o szerokości do 2 mm.

LITOKOL STARLIKE Dwuskładnikowa, odporna na kwasy zaprawa epoksydowa do montażu i spoinowania płytek ceramicznych i mozaik ze spoinami o szerokości od 1 do 15 mm.

PCI NANOFUG PREMIUM Uniwersalna, elastyczna, cementowa zaprawa do spoinowania, do wszystkich okładzin ceramicznych i kamiennych. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Do ścian i posadzek.

PROFILPAS - PP LEVEL DUO system układania płytek tarasowych, system z listwami aluminiowymi to idealne rozwiązanie w zakresie kładzenia paneli ceramicznych jedno i wieloformatowych.

PROGRESS PROFILES - SYSTEM PROLEVELLING to rewolucyjny i innowacyjny system, który ułatwia i przyspiesza układanie tylko za pomocą dwóch elementów-prostownicy i cięgła.