cegiełki

Villeroy & Boch Metro Flair to seria płytek inspirowana paryskim metrem. Płytki dostępne są w różnych formatach i kolorach, dzięki czemu umożliwiają stworzenie indywidualnej kompozycji.

Aparici Eiffel to unikalna propozycja cegiełek w metalicznym srebrnym kolorze. Dla osób, które pragną efektu cegły w nowoczesnym, świeżym wydaniu.

Rondine Urban & Colors to gres porcelanowy o wymiarach 6x25 cm. Ma uniwersalną, wyrafinowaną gamę kolorów, idealną do współczesnych wnętrz. Zobacz w Syriuszu.

Rondine Bristol to seria płytek zainspirowana typowymi ceglanymi fasadami w Bristolu. Wprowadzi w Twoim mieszkaniu urok, klimat i miejskiego ducha.

Rondine New York to cegiełki inspirowane Brooklyn Heights - dzielnicą Nowego York. Tworzą świeży, stylowo nowoczesny wygląd, dzięki ceramicznej powierzchni, która nadaje kredowy, matowy efekt.

Rondine Le Lacche przypomina w minimalnym stopniu charakterystyczny element najbardziej tradycyjnej majoliki jednak w nowoczesnym wydaniu. Dostępne w ośmiu klasycznych kolorach.

Paradyż Moonlight to seria, w której znajdziemy białe cegiełki w klasycznym formacie cegły załamujące światło. Dzięki nim pomieszczenie staje się jasne i przejrzyste.

Paradyż Tamoe to seria posiadające ogromną ilość elementów w różnych kolorach z których ułożysz indywidualny wzór na ścianie. Zobacz w salonie Syriusz.

Paradyż Rondoni to cegiełki w unikalnym rustykalnym stylu. Udekoruj nimi swoją łazienkę w stylu retro i przenieś się w czasie razem z kolekcją Rondoni.