Bidety wiszące

KARTELL BY LAUFEN to kompletny projekt łazienki zainspirowany klasyką designu marki Kartell. Klasycznie prosty i elegancki bidet ozdobi Twoją łazienkę. Zobacz w Syriuszu.

LAUFEN ILBAGNOALESSI ONE Miękkie linie które jakby wykraczają poza wyznaczone kontury, sprawiają, że łazienka staje się miejscem intymnym. Zapraszamy do Syriusza.

VILLEROY & BOCH SUBWAY 2.0 to bidet o ponadczasowym wzornictwie do zaspokojenia najwyższych wymagań pod względem estetycznym. Możesz urządzić swoją łazienkę w indywidualnym stylu.

VILLEROY & BOCH MEMENTO. Kolekcję Memento cechują proste i perfekcyjne linie oraz minimalistyczny design. Zachwyca prostotą i elegancją. Zobacz w Syriuszu.

VILLEROY & BOCH AVENTO Niezwykła świeżość wzornictwa, funkcjonalność i cena. Avento posiada wszystkie cechy nowoczesnej łazienki – i jeszcze więcej.

VILLEROY & BOCH O.NOVO łączy ze sobą świetny wygląd z wysoką funkcjonalnością. Sprawdzi się w tradycyjnej łazience z klasą. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

VILLEROY & BOCH ARCHITEKTURA cechuje się ponadczasowym pięknem i funkcjonalnością. Bidet, który wpasuje się w klimat tradycyjnego jak i nowoczesnego wnętrza..

VILLEROY & BOCH FINION Filigranowa ceramika zachwyca pod każdym względem. Mimo zredukowanej formy nie ma żadnych ograniczeń w ekspresji indywidualnego stylu.

ROCA GAP- seria zapewnia funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szeroka gama daje możliwości i pozwala na idealną aranżację różnorodnych łazienek.