BETONY

Grespania Vulcano to seria płytek inspirowana betonem i zardzewiałym metalem. Idealnie sprawdzi się do wnętrz industrialnych i surowych. Zobacz w salonie Syriusz.

Grespania Tempo to kolekcja płytek inspirowana fakturą betonu w trzech ciekawych odcieniach. Stwórz łazienkę w surowym, prostym stylu i ożyw ją płytkami z delikatną dekoracją.

Grespania Estuco to propozycja płytek betonowych w nieco cieplejszym i przytulnym wydaniu. Jeśli marzysz o prostocie i naturalności z elementem dekoracyjnym, Estuco jest dla Ciebie.

Grespania Avalon to niezwykle bogata kolekcja płytek z imitacją betonu w wielu odcieniach i formatach. Stwórz ponadczasową, prostą łazienkę, która nigdy Ci się nie znudzi.

Grespania Texture to seria płytek z imitacją betonu z oryginalną i ciekawą fakturą. Dostępne w trzech delikatnych, jasnych odcieniach. Zobacz w Syriuszu.

Abitare Icon to kolekcja w której funkcjonalność spotyka się z atrakcyjnym wyglądem. To propozycja płytek w odcieniach ciepłych i chłodnych do każdego typu łazienki.

Supergres Art to kolekcja w eleganckim i współczesnym stylu. Jest dostępna w wyrafinowanej gamie miękkich, naturalnych, neutralnych kolorów. Zobacz w Syriuszu.

Tuscania Grey Soul to kolekcja płytek w trzech odcieniach betonu oraz w wielu wymiarach. Sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Zobacz jak sprawdzą się w Twoim mieszkaniu.

Gambini Unika to seria płytek ściennych oraz podłogowych. Dostępne w odcieniach ciepłego oraz chłodnego betonu. Dopasują się do stylu tradycyjnego jak i nowoczesnego.