PROMOCJE


KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ GAZETKĘ


PŁYTKA Z KOLEKCJI CADIZ OD VILLEROY & BOCH
Gama płytek CÁDIZ obejmuje płytki ścienne w pudrowej miękkiej tonacji kredy, aby stworzyć jasną i komfortową atmosferę. Gres porcelanowy vilbostone jest również autentycznie wyglądający: żywy, ale nie nachalny, jak natura w całej okazałości.

TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE: 89 zł/m2!Płytka z kolekcji Cadiz od niemieckiej firmy Villeroy & Boch w formacie 40x80 cm w kolorze Ash Grey oraz o wykończeniu lapatto teraz w promocyjnej cenie 89zł/m2. Na zamównienie dostępne są również inne kolory oraz  formaty. Czas oczekiwania to około 14 dni roboczych.

 

.

.CEGIEŁKI Z KOLEKCJI URBANTONES OD VILLEROY & BOCH
Urbantones oferuje kolorystykę, która wnosi odpowiednią ilość naturalności do nowoczesnych projektów wnętrz zdominowanych przez czyste formy. Purystyczne płytki ścienne o wymiarach 10 x 30 cm mają cegiełkowy wzór pasujący do nowoczesnych koncepcji podłóg, tworząc elegancki, ręcznie robiony wzór cegły przypominający apartamenty na poddaszu.

TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE 69 zł/m2!


Płytki w kształcie cegiełek z kolekcji Urbantones od niemieckiej firmy Villeroy & Boch w formacie 10x30 cm w kolorach white, old white, grey, light grey oraz o wykończeniu błyszczącycm lub matowym teraz w promocyjnej cenie 69zł/m2

 

 

.

.