Baterie umywalkowe ścienne

KLUDI ZENTA SL kwintesencja innowacyjności w najlepszym stylu. Design oparty na prostych geometrycznych formach przełamany został łagodnymi liniami i delikatnymi zaokrągleniami.

OMNIRES Y każdy detal powiela kształt koła tworząc elegancką i ponadczasową formę. Wzór stworzony w duchu minimalizmu daje maksymalne możliwości aranżacyjne.

KLUDI BOZZ BLACK elegancka prosta kolekcja, oszczędna do minimum teraz również w wersji czarnej matowej. Zapraszamy do Syriusza.

KLUDI BOZZ to ponadczasowa bateria o cylindrycznym kształcie, która każdej łazience nada wysublimowanego stylu. Jej forma została zredukowana do minimum dla większych wrażeń wizualnych.

DAMIXA SILHOUET pięknie komponuje się z kuchniami i łazienkami, to esencja ponadczasowego duńskiego wzornictwa i wyjątkowej jakości Damixa. Do zobaczenia w Syriuszu.

GRAFF MOD+ oferuje możliwość stworzenia spersonalizowanego kranu. Wyposażony w wybór marmurowych i mosiężnych osłon uchwytów oraz klipsów w dowolnym wykończeniu. Dostępny w 16 kolorach.

GRAFF HARLEY inspirowany stylistyką klasycznych motocykli. Oferuje wyjątkowy eklektyzm i adaptację do współczesnych i technicznych środowisk. Dostępna w 16 kolorach.

GRAFF SOLAR to minimalistyczna geometryczna konstrukcja składająca się z kompozycji sześcianów, prostokątów i kątów prostych. Dostępna w 16 kolorach w Syriuszu.

GRAFF BALI to produkt inspirowany tradycyjną pompą wody. Bali zachowuje swoje wyjątkowe więzi zarówno z przeszłością, jak i teraźniejszością. Dostępna w 16 kolorach.

GRAFF FINEZZA to połączenie elegancji i wdzięku. Oryginalna bateria pasująca zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dostępna w 16 kolorach. Zobacz ją w Syriuszu.

KLUDI E2 wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Geometryczność i prostota zapewni elegancję i ponadczasowość. Do zobaczenia na ekspozycji w Syriuszu.

KLUDI AMBIENTA to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

LAUFEN TWINPRIME to nowoczesna bateria o cylindrycznym kształcie. Prosta minimalistyczna forma wpisze się w klimat każdej nowoczesnej jak i tradycyjnej lazienki. Zobacz ją w Syriuszu.

KARTELL BY LAUFEN zainspirowany klasyką designu marki Kartell. Geometria ceramicznych brył złagodzona została przez transparentne, kolorowe elementy z tworzywa. Do zobaczenia w Syriuszu.

TRES QUADRO EXCLUSIVE to jedna z najprostszych i najbardziej geometrycznych baterii. Charakteryzuje się surowym stylem, który nada klasy każdej nowoczesnej łazience. Zobacz ją w Syriuszu.