Baterie prysznicowe natynkowe

COCKPIT DISCOVERY - NOWOŚĆ OD KLUDI - ZOBACZ FILM

KLUDI COCKPIT DISCOVERY to nowy wyjątkowy produkt marki Kludi. Intuicyjna obsługa ułatwia korzystanie każdemu użytkownikowi bez względu na wiek i możliwości. Zobacz w Syriuszu.

KLUDI FIZZ z systemem dual shower to potrójna radość użytkowania, dzięki połączeniu ze sobą trzech prysznicy. Wyjątkowy design uatrakcyjni Twoją łazienkę. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

KLUDI FRESHLINE z systemem dual shower wyznacza nowe standardy jakości pod prysznicem. Minimalizm i prostota wpasują się do każdej łazienki. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

KLUDI LOGO z systemem dual shower to nowoczesny design i prosta forma dla amatorów szybkich porannych prysznicy. Zauroczy Cię jego funkcjonalność. Zobacz w Syriuszu.

KLUDI ZENTA BLACK&WHITE z termostatem zapewni Ci kąpiel w stałej temperaturze. Poczuj moc kontrastowych kolorów w swojej łazience. Zobacz w Syriuszu.

GRAFF CANTERBURY wprowadzi tradycyjną wiktoriańską atmosferę w Twojej łazience. Kolekcja Canterbury jest ponadczasowa i zawsze elegancka. Zobacz na ekspozycji w Syriuszu.

GRAFF TARGA to prysznic w nowoczesnym i wyrafinowanym stylu.Wszystkie elementy tej kolekcji to produkty najwyższej jakości, o najwyższym poziomie pod względem standardów produkcyjnych.

TRES QUADRO EXCLUSIVE to jedna z najprostszych i najbardziej geometrycznych baterii. Charakteryzuje się surowym stylem, który nada klasy każdej nowoczesnej łazience. Zobacz ją w Syriuszu.