Baterie bidetowe, bidetki

TRES STUDY COLORS z uchwytem na ręcznik pozwoli na wygodne i funkcjonalne korzystanie z bidetu. Dostępna w innych wariantach kolorystycznych. Zobacz ją w Syriuszu.

KLUDI AMEO to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa. Swoją prostą formą i zaokrąglonymi liniami idealnie wpisuje się w idee modnego dziś soft-puryzmu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

KLUDI AMBIENTA to wyjątkowa seria ze świeżym designem. Urzeka harmonią, subtelnością i łagodnymi konturami. Nada elegancji każdemu wnętrzu. Zobacz ją na ekspozycji w Syriuszu.

KLUDI BOZZ to ponadczasowa seria o cylindrycznym kształcie, która każdej łazience nada wysublimowanego stylu. Jej forma została zredukowana do minimum dla większych wrażeń wizualnych.

GRAFF FINEZZA to połączenie elegancji i wdzięku. Pasująca zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dostępna w 16 kolorach. Zobacz ją w Syriuszu.

GRAFF BALI to produkt inspirowany tradycyjną pompą wody. Bali zachowuje swoje wyjątkowe więzi zarówno z przeszłością, jak i teraźniejszością. Dostępna w 16 kolorach.

GRAFF PHASE to czysty i prosty kształt. Seria oddaje hołd idealnej zmysłowości i precyzji. Baterie ze smukłymi liniami, nadają się do każdego rodzaju projektu.

GRAFF QUBIC to seria dla amatorów prostoty i geometryczności. Stwórz nowoczesny klimat w swojej łazience dzięki funkcjonalnej i minimalistycznej fomie. Zobacz ją w Syriuszu.