AKCESORIA ŁAZIENKOWE

EMCO FINO Z chromowanymi elementami premium i zaokrąglonym wykończeniem. Jest formą w najlepszym wydaniu połączoną z solidnymi materiałami.

EMCO LOFT Uchwyty z gamy akcesoriów loft charakteryzują się designem punktowym i spełniają najwyższe standardy ergonomii. Zapraszamy do Syriusza.

EMCO ASIS PLUS Schowek podtynkowy, sprytnie zaprojektowana przestrzeń do przechowywania, drzwiczki można wykończyć każdym materiałem ściennym.

EMCO ASIS 150 Schowek podtynkowy dostępny w kolorze białym lub czarnym, z ramkami chromowanymi lub aluminiowymi, moduł ma odpowiednią wysokość do montażu po oknem.

EMCO LIASION Proste wzornictwo i funkcjonalność połączone w serii Liasion w postaci półek ściennych i uchwytów, zapraszamy do Syriusza.

EMCO LOFT BLACK Kultowa seria Loft od firmy Emco dostępna również w wersji czarnej matowej, zapraszamy do naszego studia.

MCJ FLAT schowek wnękowy na szczotkę i papier toaletowy od firmy MCJ, to idealny sposób na ukrycie akcesoriów i minimalizm w łazience.

MCJ ZERO to schowek podtynkowy z możliwością wklejenia płytki, aby całkowicie ukryć akcesoria w ścianie. Zapraszamy do Syriusza.

OMNIRES DARLING to kolekcja minimalistycznych dodatków łazienkowych w kolorze czarnym matowym. Zapraszamy do Syriusza.

OMNIRES MODERN PROJECT to zestaw minimalistycznych akcesoriów łazienkowych w okrągłym kształcie, dodatkowo kolor złoty nada elegancji każdej łazience.