WIELKOFORMATOWE

INTERBAU BLINK Giga Line CATWALK nowa ekstrawagancka kolekcja marki Giga -Line dzięki wyjątkowej różnorodności wzornictwa każda płytka staje się unikatowa.

INTERBAU BLINK Giga Line CLEVELAND to alternatywa dla tych których nie pociąga chłod i styl minimalistyczny. Płytki w stylu "shabby chic" w pełni oddają charakter postarzałej elegancji.

INTERBAU BLINK Giga Line DETROIT inspirowana jest stylem industrialnym, kolekcja przyciąga uwagę imitującymi metal kolorami, cooper brown potwierdza, że miedź jest nowym złotem.

INTERBAU BLINK Giga Line COLUMBIA Realistyczna optyka betonu w kolekcji dostępna jest w typowych szarościach, ciepłym odcieniu beżu jak i surowym graficie. Zapraszamy do Syriusza.

GRESPANIA COVERLAM: MEDUSA to płytki o bardzo charakterystycznym i wyrazistym wzorze. Nadają się nie tylko do łazienki. Zapraszamy do Syriusza.

GRESPANIA COVERLAM: BRUNNO to płytki o bardzo dynamicznym wzorze. Stwórz ciekawą i różnorodną przestrzeń w swoim pomieszczeniu.

GRESPANIA COVERLAM: CUARZO RENO to płytki o imitacji marmuru z bardzo wyrazistym i ciekawym unerwieniem. Zapraszamy do Studio Łazienek Syriusz.

GRESPANIA COVERLAM: ANNAPURNA to płytki o strukturze kamienia, które stworzą w Twojej łazience tajemniczy i niezwykły a jednocześnie naturalny nastrój.

GRESPANIA COVERLAM: ARTIC to płytki w brązowym odcieniu, które stworzą w pomieszczeniu ciepły nastrój. Zapraszamy do Studio Syriusz Łazienki.

GRESPANIA COVERLAM: NERO ARDI to płytki w kolorze czarnego marmuru z delikatnym cienkim unerwieniem które tworzą elegancki klimat.

GRESPANIA COVERLAM: BLUE STONE płytki o strukturze kamienia idealnie wpasują się w nowoczesny styl łazienki zachowując przy tym naturalne wykończenie wnętrza.

GRESPANIA COVERLAM: CALACATA to płytki o szlachetnym wzorze marmuru wyraźnie unerwionego, stwórz eleganckie, wyraziste i klasycznie piękne wnętrze.

GRESPANIA COVERLAM: LAVA to wyraziste płytki o imitacji metalu z elementami rdzy, idealnie wpasują się w industrialne, surowe wnętrze oraz na zewnątrz.

GRESPANIA COVERLAM: ONICE to płytki o imitacji marmuru w wyjątkowym, delikatnym, pastelowym odcieniu. Stwórz przytulne i delikatne wnętrze.

GRESPANIA COVERLAM: SILK to płytki o subtelnym wzorze oraz w delikatnych odcieniach. Stwórz przytulną, spokojną przestrzeń łazienki.

TUBĄDZIN BLACK PULPIS to płytki z kolekcji projektanta Macieja Zienia o kolorze czarnego marmuru z delikatnym białym unerwieniem.

TUBĄDZIN SCOGLIO GRIGIO to płytki z kolekcji projektanta Macieja Zienia o klasycznym kolorze kamienia z ciekawym wzorem.

TUBĄDZIN DUKE STONE to płytki o imitacji marmuru, bardzo wyraziście unerwionego jednak w nieoczywistym kolorze - brązie. Zapraszamy do Syriusza.