WIELKOFORMATOWE

GRESPANIA COVERLAM: MEDUSA to płytki o bardzo charakterystycznym i wyrazistym wzorze. Nadają się nie tylko do łazienki. Zapraszamy do Syriusza.

GRESPANIA COVERLAM: BRUNNO to płytki o bardzo dynamicznym wzorze. Stwórz ciekawą i różnorodną przestrzeń w swoim pomieszczeniu.

GRESPANIA COVERLAM: CUARZO RENO to płytki o imitacji marmuru z bardzo wyrazistym i ciekawym unerwieniem. Zapraszamy do Studio Łazienek Syriusz.

GRESPANIA COVERLAM: ANNAPURNA to płytki o strukturze kamienia, które stworzą w Twojej łazience tajemniczy i niezwykły a jednocześnie naturalny nastrój.

GRESPANIA COVERLAM: ARTIC to płytki w brązowym odcieniu, które stworzą w pomieszczeniu ciepły nastrój. Zapraszamy do Studio Syriusz Łazienki.

GRESPANIA COVERLAM: NERO ARDI to płytki w kolorze czarnego marmuru z delikatnym cienkim unerwieniem które tworzą elegancki klimat.

GRESPANIA COVERLAM: BLUE STONE płytki o strukturze kamienia idealnie wpasują się w nowoczesny styl łazienki zachowując przy tym naturalne wykończenie wnętrza.

GRESPANIA COVERLAM: CALACATA to płytki o szlachetnym wzorze marmuru wyraźnie unerwionego, stwórz eleganckie, wyraziste i klasycznie piękne wnętrze.

GRESPANIA COVERLAM: LAVA to wyraziste płytki o imitacji metalu z elementami rdzy, idealnie wpasują się w industrialne, surowe wnętrze oraz na zewnątrz.

GRESPANIA COVERLAM: ONICE to płytki o imitacji marmuru w wyjątkowym, delikatnym, pastelowym odcieniu. Stwórz przytulne i delikatne wnętrze.

GRESPANIA COVERLAM: SILK to płytki o subtelnym wzorze oraz w delikatnych odcieniach. Stwórz przytulną, spokojną przestrzeń łazienki.

TUBĄDZIN BLACK PULPIS to płytki z kolekcji projektanta Macieja Zienia o kolorze czarnego marmuru z delikatnym białym unerwieniem.

TUBĄDZIN SCOGLIO GRIGIO to płytki z kolekcji projektanta Macieja Zienia o klasycznym kolorze kamienia z ciekawym wzorem.

TUBĄDZIN DUKE STONE to płytki o imitacji marmuru, bardzo wyraziście unerwionego jednak w nieoczywistym kolorze - brązie. Zapraszamy do Syriusza.